enlightenment 0.16.6 - en to pl translation catalogue (246 entries)

en: 
    
        Are you sure you wish to log out ?
pl: 
    
        Czy na pewno chcesz się wylogować ?

en: 
      Currently, no groups exist or this window  
      already belongs to all existing groups.  
      You have to start other groups first.
pl: 
      W tej chwili nie istnieją żadne grupy, lub  
      to okno nalezy już do wszystkich grup.  
      Musisz najpierw utworzyć nową grupę.

en: 
      Currently, no groups exist. You have to start a group first.
pl: 
      W tej chwili nie istnieją żadne grupy. Musisz najpierw jakąś utworzyć.

en: 
      This window currently does not belong to any groups.
pl: 
      To okno nie należy w tej chwili do żadnej grupy.

en: 
      This window currently does not belong to any groups.  
      You can only destroy groups or remove windows from groups  
      through a window that actually belongs to at least one group.
pl: 
      To okno nie należy w tej chwili do żadnej grupy.   
      Możesz tylko rozbijać grupy lub usuwac okna z grup  
      Poprzez okno, które należy do przynajmniej jednej grupy.

en:    Pick the group to configure:
pl:    Wybierz grupę, którą chcesz konfigurować :

en:   No
pl:   Nie

en:   The following actions are  
      applied to all group members:
pl:   Następujące akcje obejmują  
      wszystkich członków grupy:

en:   Yes, Log Out
pl:   Tak, Wyloguj się

en:  Global settings:
pl:  Ustawienia globalne:

en:  Per-group settings:
pl:  Ustawienia dotyczące całej grupy:

en: !!!!!!!! ERROR ERROR ERROR ERROR !!!!!!!!
    
    Enlightenment's utility executable cannot be found at:
    
    %s
    This is a fatal error and Enlightenment will cease to run.
    Please rectify this situation and ensure it is installed
    correctly.
    
    The reason this could be missing is due to badly created
    packages, someone manually deleting that program or perhaps
    an error in installing Enlightenment.
pl: !!!!!!!! BŁĄD BŁĄD BŁĄD BŁĄD !!!!!!!!
    
    Nie znaleziono progrmau pomocniczego Enlightenment w:
    
    %s
    Jest to błąd krytyczny i Enlightenment zakończy działanie.
    Spróbuj zaradzić tej sytuacji i zainstaluj poprawnie ten
    program.
    
    Powodem braku może być źle przygotowany plik instalacyjny,
    ręczne skasowanie pliku, lub błąd w instalacji
    Enlightenment.

en: %u references remain
pl: pozostaje %u odwołań

en: -NONE-
pl: -ŻADEN-

en: Abort and Exit
pl: Zaniechaj i Wyjdź

en: Alignment of anchoring when automatically resizing:
pl: Wyrównywanie zaczepienia przy automatycznej zmianie rozmiaru

en: All new windows first get the focus
pl: Wszystkie nowe okna są najpierw Aktywowane

en: Always Screen corner
pl: Zawsze w rogu ekranu

en: Always pop up menus on screen
pl: Zawsze pokazuj menu w całości na ekranie

en: Animate shading and unshading of windows
pl: Animacja przechodzenia w cień i wychodzenia z cienia

en: Animate when iconifying to this Iconbox
pl: Włącz animację przy zwijaniu do Ikony w tym Pudełku

en: Animated display of menus
pl: Animowane wyświetlanie menu

en: Annihilate
pl: Zniszcz

en: Another Window Manager is already running
pl: Inny Menadźer Okien jest już uruchomiony

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Are you sure?
pl: Na pewno?

en: Attention !!!
pl: Uwaga !

en: Audio Settings
pl: Ustawienia Audio

en: Automatically resize to fit Icons
pl: Automatycznie zmieniaj rozmiar, tak aby zmieścić Ikony

en: Autoraise Settings
pl: Ustawienia Auto-Podnoszenia

en: Autoraise delay:
pl: Opóźnienie podnoszenia:

en: BG Colour
pl: Kolor tła

en: Background
    Image
    Scaling
    and
    Alignment
pl: Skalowanie
    i
    Wyrównanie
    Obrazka
    tła

en: Background definition information:
    Name: %s
    File: %s
pl: Defincja tła:
    Nazwa : %s
    Plik  : %s

en: Background overrides theme
pl: Ustawienia tła nadrzędne nad ustawieniami wystroju

en: Blue:
pl: Niebieski :

en: Border style
pl: Styl Obramowania

en: Both ends
pl: Obydwa końce

en: Bottom
pl: Dół

en: Box
pl: Pudełko

en: CONFIG: ignoring extra data in "%s"
pl: Konfiguracja : pomijam nadmiarowe dane w "%s"

en: CONFIG: missing required data in "%s"
pl: Konfiguracja : Brak wymaganych danych w "%s"

en: Changing Border Style
pl: Zmiana stylu obramowania

en: Class:
pl: Klasa:

en: Click here to lower this desktop
    to the bottom.
pl: Aby schować ten Pulpit na dno,
    kliknij tutaj

en: Click here to raise this desktop
    to the top.
pl: Aby podnieść Pulpit na szczyt,
    kliknij tutaj.

en: Clicking in a window always raises it
pl: Kliknięcie w oknie zawsze je Aktywuje

en: Close
pl: Zamknij

en: Command:
pl: Komenda:

en: Continuously scan screen to update pager
pl: Skanuj bez przerwy ekran i uaktualniaj Podgląd Pulpitu

en: Create New Iconbox
pl: Stwórz nowe Pudełko na Ikony

en: Default Group Control Settings
pl: Ustawienia Domyślne Grupy

en: Delete File
pl: Skasuj plik

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Desktop %i
pl: Pulpit %i

en: Desktop Background Settings
pl: Ustawienia Tła Pulpitu

en: Desktop Options
pl: Opcje pulpitu

en: Dialog windows appear together with their owner
pl: Okna dialogowe pojawjają się razem z właścicielem

en: Display Root Window Tips
pl: Wyświetlaj Podpowiedzi Okna Głównego

en: Display Tooltips
pl: Wyświetlaj Podpowiedzi

en: Display and use focus list
pl: Wyświetl i uzywaj listy Aktywacji

en: Display desktop dragbar
pl: Wyświetlaj Pasek Przeciągania Pulpitu

en: Don't show
pl: Nie pokazuj

en: Drag bar position:
pl: Pozycja Paska Przeciągania

en: Draw base image behind Icons
pl: Umieszczaj za Ikonami obrazek bazowy

en: Duplicate
pl: Powiel

en: E IPC Error
pl: Błąd Enlightenment IPC

en: ERROR!
    
    Lost the Session Manager that was there?
    Here here session manager... come here... want a bone?
    Oh come now! Stop sulking! Bugger. Oh well. Will continue without
    a session manager.
    
    I'll survive somehow.
    
    
    ... I hope.
pl: Błąd !
    
    Zniknął Session Manager, który poprzednio tam był?
    No chodź session managerku... no chodź... może chcesz kosteczkę?
    No chodź wreszcie! Przestań się dąsać! Frajer. No cóż. Działam
    dalej bez session managera.
    
    Jakoś sobie poradzę.
    
    
    ... Taką mam nadzieję.

en: Enable Dialog Headers
pl: Włącz nagłówki okien dialogowych

en: Enable pager display
pl: Włącz Podgląd Pulpitu

en: Enable sounds
pl: Włącz dźwięki

en: End
pl: Koniec

en: Enlightenment Audio
    Settings Dialog
pl: Okno ustwień Audio
    Enlightenment

en: Enlightenment Automatic Raising
    of Windows Settings Dialog
pl: Okno ustawień Automatycznego
    Podnoszenia Okien

en: Enlightenment Default
    Group Control Settings Dialog
pl: Okno ustawień domyślnych
    Grup Enlightenment

en: Enlightenment Desktop
    Background Settings Dialog
pl: Oknoustawień Tła
    Pulpitu Enlightenment

en: Enlightenment Desktop & Area
    Pager Settings Dialog
pl: Okno ustawień Podglądu
    Pulpitu Enlightenment

en: Enlightenment Error
pl: Błąd Enlightenment

en: Enlightenment Focus
    Settings Dialog
pl: Aktywacja Enlightenment
    Okno ustawień

en: Enlightenment Iconbox
    Settings Dialog
pl: Okno ustawień Pudełka
    na Ikony Enlightenment

en: Enlightenment Message Dialog
pl: Okno wiadomości Enlightenment

en: Enlightenment Miscellaneous
    Settings Dialog
pl: Okno Ustawień Różnych
    Enlightenment

en: Enlightenment Move & Resize
    Method Settings Dialog
pl: Okno ustawień metod Przesuwania
    i Zmieniania Rozmiaru Enlightenment

en: Enlightenment Multiple Desktop
    Settings Dialog
pl: Okno ustawień Wielu Pulpitów
    Enlightenment

en: Enlightenment Remembered
    Windows Settings Dialog
pl: Okno dialogowe Zapamiętywanych
    Ustawwień Okien Enlightenment

en: Enlightenment Special Effects
    Settings Dialog
pl: Okno ustawień Efektów
    specjalnych Enlightenmnet

en: Enlightenment Starting...
pl: Uruchamianie Enlightenment...

en: Enlightenment Tooltip
    Settings Dialog
pl: Okno Ustawień
    Podpowiedzi Enlightenment

en: Enlightenment Virtual Desktop
    Settings Dialog
pl: Okno ustawień Wirtualnego Biurka
    Enlightenment

en: Enlightenment Window Group
    Selection Dialog
pl: Okno dialogowe Wyboru
    Grupy Okien Enlightenment

en: Enlightenment Window Group
    Settings Dialog
pl: Okno ustawień Grup
    Okien Enlightenment

en: Enlightenment Window Placement
    Settings Dialog
pl: Okno ustawień Rozmiesczania
    Okien Enlightenment

en: Enlightenment cannot connect to the display nominated by
    your shell's DISPLAY environment variable. You may set this
    variable to indicate which display name Enlightenment is to
    connect to. It may be that you do not have an Xserver already
    running to serve that Display connection, or that you do not
    have permission to connect to that display. Please make sure
    all is correct before trying again. Run an Xserver by running
    xdm or startx first, or contact your local system
    administrator, or Xserver vendor, or read the X, xdm and
    startx manual pages before proceeding.
pl: Enlightenment nie może się połączyć z ekranem wskazywanym prze
    twoją zmienną środowiskową DISPLAY. Możesz ustawić tą zmienną
    wskazując Enlightenment, z którym ekranem powinien się połączyć.
    Być może nie uruchomiłeś jeszcze XSerwera, który tworzy ekran, z
    którym można się połączyć, albo nie masz praw na połączeni z już
    istniejacym. Upewnij się, że wszystko jest w porządku, zanim
    spróbujesz ponownie. Uruchom XSerwer wydając komendę starts lub xdm,
    albo skontaktuj się z administratorem systemu, lub sprzedawcą
    XSerwera, preczytaj strony podręcznika X, xdm i startx zanim
    podejmiesz dalsze działania.

en: Enlightenment caused Bus Error.
    
    It is suggested you check your hardware and OS installation.
    It is highly unusual to cause Bus Errors on operational
    hardware.
pl: Enlightenment spowodował błąd szyny
    
    Doradzamy sprawdzenie sprzętu i instalacji systemu operacyjnego.
    Spowodowanie błędu szyny jest bardzo mało prawodpodobne przy
    dobrze działającym sprzęcie

en: Enlightenment caused Segment Violation (Segfault)
    
    This means that Enlightenment or support library routines it calls
    have accessed areas of your system's memory that they are not
    allowed access to. This is most likely a bug. It is recommended to
    restart now. If you wish to help fix this please compile
    Enlightenment with debugging symbols in and run Enlightenment
    under gdb so you can backtrace for where it died and send in a
    useful bug report with backtrace information and variable
    dumps etc.
pl: Enlightenment spowodowal naruszenie ochrony pamięci (Segfault)
    
    Oznacza to, że Enlightenment, lub funkcje z bibliotek pomocniczych
    zażądały dostępu do obszarów pamięci do któeych nie miały praw dostępu.
    Jest to prawdopodobnie błąd w programie.
    Doradzamy ponowne uruchomienie. Jeżeli chcesz nam pomóc w usunięciu
    tego błędu, zrekompiluj Enlightenment z użyciem symboli debuggera
    i uruchom Enlightenment pod kontrola gdb, tak, abyś mógł wyśledzić,
    gdzie powstaje błąd i wyślij nam użyteczny 'Bug Report' z informacją
    śledzącą i zrzutem wartości zmiennych

en: Enlightenment caused a Floating Point Exception.
    
    This means that Enlightenment or support library routines it calls
    have performed an illegal mathematical operation (most likely
    dividing a number by zero). This is most likely a bug. It is
    recommended to restart now. If you wish to help fix this please
    compile Enlightenment with debugging symbols in and run
    Enlightenment under gdb so you can backtrace for where it died and
    send in a useful bug report with backtrace information and variable
    dumps etc.
pl: Enlightenment spowodował Wyjątek w Działaniach Zmienno-Przecinkowych
    
    Oznacza to, że Enlightenment, lub funkcje z bibliotek pomocniczych
    wykonały niedozwoloną operację matematyczną (najprawdopodobniej
    dzielenie przez zero). Jest to prawdopodobnie błąd w programie.
    Doradzamy ponowne uruchomienie. Jeżeli chcesz nam pomóc w usunięciu
    tego błędu, zrekompiluj Enlightenment z użyciem symboli debuggera
    i uruchom Enlightenment pod kontrola gdb, tak, abyś mógł wyśledzić,
    gdzie powstaje błąd i wyślij nam użyteczny 'Bug Report' z informacją
    śledzącą i zrzutem wartości zmiennych

en: Error finding sound file
pl: Błąd przy znajdowaniu pliku dźwiękowego

en: Error initialising sound
pl: Błąd przy inicjalizacji dźwięku

en: Error saving snaps file
pl: Błąd w zapisie pliku zdjęć

en: FATAL ERROR:
    
    This Xserver does not support the Shape extension.
    This is required for Enlightenment to run.
    
    Your Xserver probably is too old or mis-configured.
    
    Exiting.
pl: BŁĄD KRYTYCZNY:
    
    Ten XSerwer nie wspiera rozszerzenia Shape.
    Jest ono konieczne, aby Enlightenment się uruchomił.
    
    Twój XSerwer jest albo za stary, albo źle skonfigurowany.
    
    Kończę działanie.

en: Focus Settings
pl: Ustawienia Aktywacji

en: Focus follows mouse clicks
pl: Aktywacja podąża za kliknięciami myszy

en: Focus follows pointer
pl: Aktywacja podąża za kursorem

en: Focus follows pointer sloppily
pl: Aktywacja podąza leniwie za kursorem

en: Focus windows while switching
pl: Aktywuj okna podczas przełączania

en: Green:
pl: Zielony   :

en: Group %i
pl: Grupa %i

en: Hide scrollbar when not needed
pl: Ukryj pasek przewijania, gdy nie jest portrzebny

en: High Quality Off
pl: Wyłącz Wysoką Jakość

en: High Quality On
pl: Włącz Wysoką Jakość

en: Hold down the mouse button and drag
    the mouse to be able to drag the desktop
    back and forth.
    Click right mouse button for a list of all
    Desktops and their applications.
    Click middle mouse button for a list of all
    applications currently running.
pl: Aby przeciągnąć pulpit, przytrzymaj
    przycisk myszy i przeciągaj mysz w
    dowolnym kierunku.
    Aby otrzymać listę Pulpitów i aplikacji w nich
    uruchomianych naciśnij prawy przycisk myszy.
    Aby otrzymać listę aktualnie działających aplikacji
    nacisnij środkowy przycisk myszy.

en: Horizontal
pl: Poziome

en: Icon image display policy (if one operation fails, try the next):
pl: Sposób wyświetlania ikon (jeżeli któraś zawiedzie, spróbuj następnej):

en: Iconbox Options
pl: Opcje Pudełka na Ikony

en: Iconbox Settings
pl: Ustawienia Pudełka na Ikony

en: Iconify
pl: Zwiń do Ikony

en: Iconify this group
pl: Zwiń tą grupę do ikony

en: Iconifying
pl: Zwijanie do Ikony

en: Ignore this
pl: Zignoruj to

en: Ignore this error
pl: Zignoruj ten błąd

en: Include iconified windows in focus list
pl: Włącz okna zwinięte do ikony do listy Aktywacji

en: Include shaded windows in focus list
pl: Włącz onka w cieniu do listy Aktywacji

en: Include sticky windows in focus list
pl: Włącz okna przyklejone do listy aktywacji

en: Keep aspect on scale
pl: Zachowaj proporcje przy skalowaniu

en: Killing
pl: Niszczenie

en: Left
pl: Lewo

en: Left / Top
pl: Lewo / Góra

en: Location
pl: Pozycja

en: Make miniature snapshots of the screen
pl: Rób miniaturowe zdjęcia ekranu

en: Message
pl: Wiadomość

en: Middle
pl: Środek

en: Miscellaneous Settings
pl: Ustawienia różne

en: Mouse button to display pager menu:
pl: Przycisk myszy służacy do wyświetlania menu Podglądu Pulpitu :

en: Mouse button to select and drag windows:
pl: Przycisk myszy służacy do wybierania i przeciągania okien :

en: Mouse button to select desktops:
pl: Przycisk myszy służący do wybierania Pulpitów :

en: Move & Resize Settings
pl: Ustawienia Przesuwania i Zmiany rozmiaru

en: Move Methods:
pl: Metody Przesuwania

en: Move to Front
pl: Przesuń na przód

en: Move/Resize Geometry Info Postion:
pl: Informacja o geometrii Przesuwania/Zmiany rozmiaru

en: Moving
pl: Przesuwanie

en: Multiple Desktop Settings
pl: Ustawienia Wielu Pulpitów

en: Name:
pl: Nazwa:

en: No
    Background
pl: Ilość
    tło

en: None
pl: Żaden

en: Number of virtual desktops:
pl: Ilość Pulpitów wirtualnych:

en: Only new dialog windows get the focus
pl: Aktywowane są tylko nowe okna dialogowe

en: Only new dialogs whose owner is focused get the focus
pl: Aktywowane są tylko okna dialogowe, których właściciel jest aktywny

en: Opaque
pl: Nieprzezroczysta

en: Orientation:
pl: Orientacja:

en: Pager Settings
pl: Ustawienia Podgladu Pulpitu

en: Pager Settings...
pl: Opcje Podglądu Pulpitu...

en: Pager scanning speed:
pl: Szybkość skanowania w Podglądzie Pulpitu:

en: Place windows manually
pl: Rozmieszczaj okna ręcznie

en: Place windows on another head when full
pl: Rozmieszczaj okna na kolejnym ekranie gdy jest pełno

en: Place windows under mouse
pl: Rozmieszczaj okna pod myszą

en: Pop up window title when mouse is over the window
pl: Wyświetl tytuł okna, gdy jest nad nim wskaźnik myszy

en: Pre-scan BG's
pl: Pre-skanowanie obrazków tła

en: Quit Enlightenment
pl: Wyjdź z Enlightenment

en: Raise Windows Automatically
pl: Podnoś Okna Automatycznie

en: Raise windows after focus switch
pl: Podnoś okna po przełączeniu Aktywacji

en: Raising/Lowering
pl: Podnoszenie / Zagłębianie

en: Received Unknown Client Message.
    Client Name:    %s
    Client Version: %s
    Message Contents:
    
    %s
pl: Odebrano nieznaną Wiadomość Klienta.
     Nazwa klienta:  %s
     Wersja klienta: %s
     Zawartość wiadomości:
    
    %s

en: Red:
pl: Czerwony  :

en: Remember this window's group(s)
pl: Zapamiętaj grupy tego okna

en: Remembered Application Attributes
pl: Zapamiętywane Ustawienia Aplikacji

en: Remembered Settings...
pl: Zapamiętywane ustawienia...

en: Remembered Windows Settings
pl: Zapamiętywane ustawienia okien

en: Resistance at edge of screen:
pl: Czułość na przełączanie przy brzegach ekranu:

en: Resize Methods:
pl: Metody Zmiany rozmiaru

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Restart Enlightenment
pl: Uruchom Enlightenment ponownie

en: Restart application on login
pl: Uruchom aplikację przy logowaniu

en: Restart with Defaults
pl: Uruchom ponownie z wartościami domyślnymi.

en: Right
pl: Prawo

en: Right / Bottom
pl: Prawo / Dół

en: Scrollbar arrows:
pl: Strzałki Paska Przewijania:

en: Scrollbar side:
pl: Pozycja Paska Przewijania:

en: Select the attributes of this
    window you wish to Remember
    from now on
pl: Wybierz Ustawienia tego okna
    które chcesz od tego momentu
    zapamiętać.

en: Semi-Solid
pl: Pół-pełne

en: Send mouse pointer to window after focus switch
pl: Wyślij wskaźnik myszy do okna po przełączeniu Aktywacji

en: Shaded
pl: Zacieniowane

en: Shaded state
pl: Stan Usunięcia w Cień

en: Shading
pl: Usuwanie w cień

en: Show icon names
pl: Pokazuj nazwy Ikon

en: Show/Hide this group
pl: Pokaż/Ukryj tą grupę

en: Size
pl: Rozmiar

en: Slide Method:
pl: Metoda Ślizgania :

en: Slide desktops around when changing
pl: Pulpity ślizgają się podczas ich zmiany

en: Slide windows around when cleaning up
pl: Okna ślizgaja się podczas czyszczenia

en: Slide windows in when they appear
pl: Okna ślizgają się, gdy się pojawjają

en: Smooth high quality snapshots in snapshot mode
pl: Wygładzaj wysokiej jakości zdjęcia w trybie 'Zdjęcia Ekranu'

en: Snapshot Windows, Use application icon, Use Enlightenment Icon
pl: Zdjęcie Okna, Użyj Ikony aplikacji, Użytj Ikony Enlightenment

en: Snapshotting Off
pl: Wyłącz 'Zdjęcie Ekranu'

en: Snapshotting On
pl: Włącz 'Zdjęcie Ekranu'

en: Sort by Attr.
pl: Sortuj według atrybutów

en: Sort by File
pl: Sortuj według pliku

en: Sort by Image
pl: Sortuj według obrazka

en: Special FX Settings
pl: Ustawienia Efektów specjalnych

en: Stacking layer
pl: Poziom

en: Stick / Unstick
pl: Przyklej/Odklej

en: Sticking
pl: Przyklejanie

en: Sticky state
pl: Stan Przyklejania

en: Swap Window Locations
pl: Zamiana położeń okien

en: Switch to desktop where dialog appears
pl: Przełączaj na Pulpit, gdzie pojawia się okno dialogowe

en: Technical
pl: Techniczna

en: Theme versioning ERROR
pl: Błąd w wersji wystroju.

en: There are no active windows with remembered attributes.
pl: Nie ma żadnych aktywnych okien z zapamiętanymi ustawieniami.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    I am unsure as to why you could not do this. The file exists,
    is a file, and you are allowed to execute it. I suggest you look
    into this.
pl: Nie można uruchomić programu.
    %s
    Nie jestem pewien, dlaczego nie da się tego zrobić. Plik istnieje,
    jest plikiem i masz prawa do uruchomienia go. Proponuję zbadanie
    problemu.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is because the file does not exist.
pl: Nastąpił błąd przy uruchamianiu programu:
    %s
    Nie można uruchomić programu.
    Nie istnieje taki plik wykonywalny.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is because the file exists, is a file, but you are unable
    to execute it because you do not have execute access to this file.
pl: Nastąpił błąd przy uruchamianiu programu:
    %s
    Nie można uruchomić programu.
    Plik istnieje, jest plikiem, ale nie można go uruchomić, gdyż
    nie masz do niego praw wykonywania.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is because the file is in fact a directory.
pl: Nastąpił błąd przy uruchamianiu programu:
    %s
    Nie można uruchomić programu.
    Ten plik jest katalogiem.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is because the file is not a regular file.
pl: Nastąpił błąd przy uruchamianiu programu:
    %s
    Nie można uruchomić programu.
    Ten plik nie jest plikiem zwykłym.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is most probably because this program is not in the
    path for your shell which is %s. I suggest you read the manual
    page for that shell and read up how to change or add to your
    execution path.
pl: Nastąpił błąd przy uruchamianiu programu:
    %s
    Nie można uruchomić programu.
    Najprawdopodobniej program nie znajduje się w żadnym z katalogów
    domyślnej ścięzki wykonywalnej, która jest następująca: %s.
    Proponuję przeczytać stronę podręcznika towjej powłoki (shell),
    gdzie dowiesz się, jak dodać katalogi do ścieżki wykonywalnej

en: This is the Root desktop.
    You cannot drag the root desktop around.
    Click right mouse button for a list of all
    Desktops and their applications.
    Click middle mouse button for a list of all
    applications currently running.
pl: To jest Pulpit główny.
    Tego pulpitu nie można przeciągać.
    Aby otrzymać listę Pulpitów i aplikacji w nich
    uruchomianych naciśnij prawy przycisk myszy.
    Aby otrzymać listę aktualnie działających aplikacji
    nacisnij środkowy przycisk myszy.

en: Tile image across background
pl: Utwórz mozaikę z obrazka

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Tooltip Delay:
pl: Opóźnienie wyświetlania Podpowiedzi

en: Tooltip Settings
pl: Ustawienia Podpowiedzi

en: Top
pl: Góra

en: Translucent
pl: Przezroczyste

en: Transparent background
pl: Przezroczyste tło

en: Unlist
pl: Usuń z listy

en: Unused backgrounds freed after %2i:%02i:%02i
pl: Usuwanie nie uzywanych plików tła po %2i:%02i:%02i

en: Use Enlightenment Icon, Snapshot Window
pl: Użytj Ikony Enlightenment, Zdjęcie Okna

en: Use application icon, Use Enlightenment Icon, Snapshot Window
pl: Użyj Ikony aplikacji, Użytj Ikony Enlightenment, Zdjęcie Okna

en: Use background image
pl: Użyj obrazka jako tła

en: Use dithering in Hi-Colour
pl: Używaj ditheringu w trybie Hi-Color

en: Use saveunders to reduce window exposures
pl: Użyj funkcji saveunders, aby ograniczyć wyświetlanie okien

en: Vertical
pl: Pionowe

en: Virtual Desktop Settings
pl: Ustawienia Wirtualnego Biurka

en: Virtual Desktop size:
pl: Rozmiar Wirtualnego Pulpitu :

en: WARNING:
    This is not an X11 Xserver. It in fact talks the X%i protocol.
    This may mean Enlightenment will either not function, or
    function incorrectly. If it is later than X11, then your
    server is one the author of Enlightenment neither have
    access to, nor have heard of.
pl: OSTRZEŻENIE:
    To nie jest X11 Xserwer. W rzeczywistości używa on protokołu X%i
    Może to oznaczać, że Enlightenment albo nie będzie działał
    albo będzie działał niepoprawnie. Jeżeli jest on późniejszy
    niż X11, to do Twojego serwera autor Enlightenment nigdy nie
    miał dostępu, ani nawet o nim nie słyszał.

en: Warning!  Enlightenment was unable to load the
    following sound file:
    %s
    Enlightenment will continue to operate, but you
    may wish to check your configuration settings.
pl: Ostrzeżenie! Enlightenment nie był w stanie załadować
    następującego pliku dźwiękowego:
    %s
    Enlightenment będzie dalej działał, ale być może zechcesz
    sprawdzić swoją konigurację.

en: Warp pointer after moving menus
pl: Przenoś wskaźnik myszy razem z menu

en: Window Center (O/T/B Methods)
pl: Centrum Okna (Metody N/Prz/Pud)

en: Window Group Error
pl: Błąd Grup Okien

en: Window Group Selection
pl: Wybór Grupy Okien

en: Window Group Settings
pl: Ustawienia Grup Okien

en: Window List Skip
pl: Pomijanie w Liście Okien

en: Window Options
pl: Opcje Okna

en: Window Placement Settings
pl: Ustawienia Rozmieszczania Okien

en: Wrap virtual desktops around
pl: Zawijaj Wirtulane Pulpity

en: X server setup error
pl: Błąd w konfiguracji X Serwera

en: X server version error
pl: Błąd wersji XSerwera

en: Zoom in on pager windows when mouse is over them
pl: Powiększ okna w Podglądzie Pulpitu, gdy jest nad nimi wskaźnik myszy

en: lines per second
pl: linii na sekundę
