dpkg 1.14.5 - en to et translation catalogue (497 entries)

en: unable to open tmpfile for vsnprintf
et: tõrge tmpfile avamisel funktsioonis vsnprintf

en: write error in vsnprintf
et: kirjutamisviga funktsioonis vsnprintf

en: unable to flush in vsnprintf
et: tõrge puhvrite tühjendamisel funktsioonis vsnprintf

en: System error no.%d
et: Süsteemne viga nr.%d

en: Signal no.%d
et: Signaal nr.%d

en: %s: failed to exec '%s %s'
et: %s: tõrge '%s %s' kävitamisel

en: %s: internal gzip error: `%s'
et: %s: sisemine gzip viga: `%s'

en: %s: internal bzip2 error: `%s'
et: %s: sisemine bzip2 viga: `%s'

en: %s: decompression
et: %s: lahtipakkimine

en: %s: internal gzip error: read: `%s'
et: %s: sisemine gzip viga: lugemine: `%s'

en: %s: internal gzip error: write: `%s'
et: %s: sisemine gzip viga: kirjutamine: `%s'

en: %s: internal gzip error: read(%i) != write(%i)
et: %s: sisemine gzip viga: read(%i) != write(%i)

en: %s: internal bzip2 error: read: `%s'
et: %s: sisemine bzip2 viga: lugemine: `%s'

en: %s: internal bzip2 error: write: `%s'
et: %s: sisemine bzip2 viga: kirjutamine: `%s'

en: %s: internal bzip2 error: read(%i) != write(%i)
et: %s: sisemine bzip2 viga: read(%i) != write(%i)

en: %s: compression
et: %s: pakkimine

en: size %7d occurs %5d times
et: suurus %7d esineb %5d korda

en: updates directory contains file `%.250s' whose name is too long (length=%d, max=%d)
et: uuenduste kataloog sisaldab faili `%.250s', mille nimi on liiga pikk (pikkus %d, suurim lubatud suurus on %d)

en: cannot scan updates directory `%.255s'
et: uuenduste kataloogi `%.255s' pole võimalik läbi vaadata

en: unable to create `%.255s'
et: faili `%.255s' pole võimalik luua

en: requested operation requires superuser privilege
et: selle toimingu jaoks on vaja superkasutaja õiguseid

en: unable to access dpkg status area
et: dpkg olekupiirkonnale pole võimalik ligi pääseda

en: operation requires read/write access to dpkg status area
et: operatsioon vajab olekupiirkonnas lugemis-/kirjutamisõigust

en: unable to write updated status of `%.250s'
et: `%.250s' uuendatud olekut pole võimalik kirjutada

en: unable to close updated status of `%.250s'
et: `%.250s' uuendatud olekut pole võimalik sulgeda

en: unable to install updated status of `%.250s'
et: `%.250s' olekut pole võimalik uuendada

en: couldn't open log `%s': %s
et: logi `%s' pole võimalik avada: %s

en: failed to open `%s' for writing %s information
et: tõrge `%s' avamisel %s andmete kirjutamiseks

en: unable to set buffering on status file
et: olekufailile pole võimalik puhverdamist määrata

en: %s: error while cleaning up:
     %s
et: %s: viga puhastamisel:
     %s

en: error writing `%s'
et: viga `%s' kirjutamisel

en: %s:%d: internal error `%s'
et: %s:%d: sisemine viga `%s'

en: %s is missing
et: %s on puudu

en: invalid package name (%.250s)
et: vigane pakinimi (%.250s)

en: empty file details field `%s'
et: tühi faili üksikasjade väli `%s'

en: file details field `%s' not allowed in status file
et: faili üksikasjade väli `%s' pole olekufailis lubatud

en: value for `status' field not allowed in this context
et: selles kontekstis pole `status' välja väärtus lubatud

en: error in Version string `%.250s': %.250s
et: viga Version stringis `%.250s': %.250s

en: value for `config-version' field not allowed in this context
et: selles kontekstis pole `config-version' välja väärtus lubatud

en: error in Config-Version string `%.250s': %.250s
et: viga Config-Version stringis `%.250s': %.250s

en: `%s' field, invalid package name `%.255s': %s
et: väli `%s', vigane pakinimi `%.255s': %s

en: unable to unlock dpkg status database
et: dpkg olekuandmebaasi pole võimalik lukust lahti võtta

en: you do not have permission to lock the dpkg status database
et: sul pole õigust dpkg olekuandmebaasi lukustada

en: status database area is locked by another process
et: olekuandmebaasi piirkond on teise protsessi poolt lukustatud

en: unable to lock dpkg status database
et: dpkg olekuandmebaasi pole võimalik lukustada

en: malloc failed (%ld bytes)
et: tõrge malloc funktsioonis (%ld baiti)

en: realloc failed (%ld bytes)
et: tõrge realloc funktsioonis (%ld baiti)

en: %s (subprocess): %s
et: %s (alamprotsess): %s

en: fork failed
et: tõrge fork() funktsioonis

en: failed to create pipe
et: tõrge toru loomisel

en: dpkg: warning - %s returned error exit status %d
et: dpkg: hoiatus - %s lõpetas veakoodiga %d

en: subprocess %s returned error exit status %d
et: alamprotsess %s tagastas lõpetamisel veakoodi %d

en: dpkg: warning - %s killed by signal (%s)%s
et: dpkg: hoiatus - %s kõrvaldati signaaliga (%s)%s

en: subprocess %s killed by signal (%s)%s
et: alamprotsess %s kõrvaldati signaaliga (%s)%s

en: wait for %s failed
et: tõrge %s järel ootamisel

en: unable to read filedescriptor flags for %.250s
et: %.250s failideskriptori lippe pole võimalik lugeda

en: failed in buffer_write(fd) (%i, ret=%li): %s
et: tõrge funktsioonis buffer_write(fd) (%i, ret=%li): %s

en: eof in buffer_write(stream): %s
et: faililõputunnus funktsioonis buffer_write(stream): %s

en: error in buffer_write(stream): %s
et: viga funktsioonis buffer_write(stream): %s

en: unknown data type `%i' in buffer_write
et: tundmatu andmetüüp `%i' funktsioonis buffer_write

en: failed in buffer_read(fd): %s
et: tõrge funktsioonis buffer_read(fd): %s

en: error in buffer_read(stream): %s
et: viga funktsioonis buffer_read(stream): %s

en: unknown data type `%i' in buffer_read
et: tundmatu andmetüüp `%i' funktsioonis buffer_read

en: failed to allocate buffer in buffer_copy (%s)
et: tõrge puhvri eraldamisel funktsioonis buffer_copy (%s)

en: failed in buffer_copy (%s)
et: tõrge funktsioonis buffer_copy (%s)

en: short read in buffer_copy (%s)
et: lühike lugemine funktsioonis buffer_copy (%s)

en: failed to open configuration file `%.255s' for reading
et: tõrge seadistusfaili `%.255s' avamisel lugemiseks

en: configuration error: unknown option %s
et: seadistuste viga: tundmatu võti %s

en: configuration error: %s needs a value
et: seadistuste viga: võtmel %s peab olema väärtus

en: configuration error: %s does not take a value
et: seadistuste viga: võtmel %s ei tohi väärtust olla

en: read error in configuration file `%.255s'
et: viga seadistusfaili `%.255s' lugemisel

en: error closing configuration file `%.255s'
et: viga seadistusfaili `%.255s' sulgemisel

en: Error allocating memory for cfgfilename
et: Viga cfgfilename jaoks mälu eraldamisel

en: unknown option --%s
et: tundmatu võti --%s

en: --%s option takes a value
et: --%s võtmel peab olema määratud väärtus

en: --%s option does not take a value
et: --%s võtmel ei tohi väärtust olla määratud

en: unknown option -%c
et: tundmatu võti -%c

en: -%c option takes a value
et: -%c võtmel peab olema määratud väärtus

en: -%c option does not take a value
et: -%c võtmel ei tohi väärtust olla määratud

en: failed to open package info file `%.255s' for reading
et: tõrge pakiandmete faili `%.255s' lugemiseks avamisel

en: EOF after field name `%.*s'
et: faililõputunnus pärast kirje `%.*s' nime

en: newline in field name `%.*s'
et: reavahetus pärast kirje `%.*s' nime

en: MSDOS EOF (^Z) in field name `%.*s'
et: MSDOS-i faililõputunnus (^Z) välja `%.*s' nimes

en: field name `%.*s' must be followed by colon
et: väljanimele `%.*s' peab järgnema koolon

en: EOF before value of field `%.*s' (missing final newline)
et: enne välja `%.*s' väärtust on faililõputunnus (puudub lõpu reavahetus)

en: MSDOS EOF char in value of field `%.*s' (missing newline?)
et: välja `%.*s' väärtuses on MSDOS-i faililõputunnuse märk (puudub reavahetus?)

en: EOF during value of field `%.*s' (missing final newline)
et: välja `%.*s' väärtuses on faililõputunnus (puudub lõpu reavahetus)

en: duplicate value for `%s' field
et: korduv välja `%s' väärtus

en: user-defined field name `%.*s' too short
et: kasutaja poolt kirjeldatud välja `%.*s' nimi on liiga lühike

en: duplicate value for user-defined field `%.*s'
et: korduv kasutaja poolt kirjeldatud välja `%.*s' väärtus

en: failed to close after read: `%.255s'
et: tõrge sulgemisel pärast lugemist: `%.255s'

en: failed to read `%s' at line %d
et: tõrge `%s' lugemisel real %d

en:  package `%.255s'
et:  pakk `%.255s'

en: failed to write parsing warning
et: tõrge parsimishoiatuse kirjutamisel

en: may not be empty string
et: ei tohi olla tühi string

en: must start with an alphanumeric
et: peab algama tähe või numbriga

en: character `%c' not allowed (only letters, digits and characters `%s')
et: märk `%c' pole lubatud (ainult tähed, numbrid ja `%s' märgid)

en: <none>
et: <puudub>

en: version string is empty
et: versioonistring puudub

en: version string has embedded spaces
et: versioonistring sisaldab tühikuid

en: nothing after colon in version number
et: versiooninumber lõpeb kooloniga

en: missing %s
et: puudub %s

en: cannot open GPL file
et: GPL-faili pole võimalik avada

en: Closing brace missing in format
et: Vormingus puudub sulgev sulg

en: error reading from dpkg-deb pipe
et: viga dpkg-deb torust lugemisel

en: error setting timestamps of `%.255s'
et: viga `%.255s' ajatemplite sättimisel

en: error setting ownership of `%.255s'
et: viga `%.255s' omaniku sättimisel

en: error setting permissions of `%.255s'
et: viga `%.255s' pääsuõiguste sättimisel

en: Replacing files in old package %s ...
et: Failide asendamine vanas pakis %s ...

en: Replaced by files in installed package %s ...
et: Asendatud pakis %s olevate failidega ...

en: trying to overwrite `%.250s', which is also in package %.250s
et: `%.250s' proovitakse üle kirjutada, see on juba pakis %.250s

en: backend dpkg-deb during `%.255s'
et: taustaprotsess dpkg-deb failiga `%.255s'

en: error closing/writing `%.255s'
et: viga `%.255s' sulgemisel/kirjutamisel

en: error creating pipe `%.255s'
et: viga toru `%.255s' loomisel

en: error creating device `%.255s'
et: viga seadme `%.255s' loomisel

en: error creating hard link `%.255s'
et: viga viida `%.255s' loomisel

en: error creating symbolic link `%.255s'
et: viga nimeviida `%.255s' loomisel

en: error setting ownership of symlink `%.255s'
et: viga nimeviida `%.255s' omaniku seadmisel

en: error creating directory `%.255s'
et: viga kataloogi `%.255s' loomisel

en: unable to read link `%.255s'
et: viita `%.255s' pole võimalik lugeda

en: unable to make backup symlink for `%.255s'
et: failist `%.255s' pole võimalik enne uue versiooni paigaldamist varukoopia nimeviita luua

en: unable to chown backup symlink for `%.255s'
et: faili `%.255s' nimeviidale pole võimalik pääsuõigusi määrata (chown)

en: unable to make backup link of `%.255s' before installing new version
et: failist `%.255s' pole võimalik enne uue versiooni paigaldamist varukoopia viita luua

en: unable to install new version of `%.255s'
et: failist `%.255s' pole võimalik uut versiooni paigaldada

en: dpkg: regarding %s containing %s:
    %s
et: dpkg: mis puudutab pakki %2$s sisaldavat faili %1$s:
    %3$s

en: dpkg: considering removing %s in favour of %s ...
et: dpkg: %s eemaldamise otsustamine %s kasuks ...

en: %s is not properly installed - ignoring any dependencies on it.
et: %s pole korralikult paigaldatud - kõiki selle sõltuvusi eiratakse.

en: dpkg: may have trouble removing %s, as it provides %s ...
et: dpkg: %s eemaldamisega võib olla probleeme kuna see tagab %s ...

en: dpkg: package %s requires reinstallation, will not remove.
et: dpkg: pakki %s ei eemaldata, see vajab taaspaigaldamist.

en: package %s has too many Conflicts/Replaces pairs
et: pakil %s on liiga palju vastuolude/asenduste paare

en: dpkg: yes, will remove %s in favour of %s.
et: dpkg: jah, %s eemaldatakse %s kasuks.

en: conflicting packages - not installing %.250s
et: vastuolulised pakid, %.250s jäetakse paigaldamata

en: dpkg: warning - ignoring conflict, may proceed anyway !
et: dpkg: hoiatus - vastuolu eiratakse, jätkamine on võimalik !

en: failed to exec find for --recursive
et: tõrge --recursive jaoks käsu `find' käivitamisel

en: failed to fdopen find's pipe
et: tõrge käsu `find' toru avamisel funktsiooniga fdopen

en: error reading find's pipe
et: viga find'i torust lugemisel

en: error closing find's pipe
et: viga find'i toru sulgemisel

en: find for --recursive returned unhandled error %i
et: --recursive jaoks kasutatav käsk `find' tagastas käsitlematu veakoodi %i

en: --%s needs at least one package archive file argument
et: --%s vajab argumendiks vähemalt ühte pakiarhiivi nime

en: Selecting previously deselected package %s.
et: Varem valimata paki %s valimine.

en: Skipping deselected package %s.
et: Valimata paki %s vahelejätmine.

en: %s - warning: downgrading %.250s from %.250s to %.250s.
et: %s - hoiatus: paki %.250s versiooni alandamine %.250s -> %.250s.

en: no package named `%s' is installed, cannot configure
et: pakki `%s' pole paigaldatud ja seetõttu pole seda võimalik seadistada

en: package %.250s is already installed and configured
et: pakk %.250s on juba paigaldatud ja seadistatud

en: package %.250s is not ready for configuration
     cannot configure (current status `%.250s')
et: pakk %.250s pole seadistamiseks valmis
     seadistamine pole võimalik (hetkeolek `%.250s')

en: dpkg: dependency problems prevent configuration of %s:
    %s
et: dpkg: sõltuvusprobleemid takistavad %s seadistamist:
    %s

en: dependency problems - leaving unconfigured
et: sõltuvusprobleemid - jäetakse seadistamata

en: dpkg: %s: dependency problems, but configuring anyway as you request:
    %s
et: dpkg: %s: sõltuvusprobleemid, kuid vastavalt nõudmisele seadistatakse ikkagi:
    %s

en: Package is in a very bad inconsistent state - you should
     reinstall it before attempting configuration.
et: Pakk on väga halvas seisundis - enne seadistamist peaksid
     sa paki uuesti paigaldama.

en: Setting up %s (%s) ...
et: Paki %s (%s) paikasättimine ...

en: dpkg: %s: warning - failed to remove old backup `%.250s': %s
et: dpkg: %s: hoiatus - tõrge vana varukoopia `%.250s' eemaldamisel: %s

en: dpkg: %s: warning - failed to rename `%.250s' to `%.250s': %s
et: dpkg: %s: hoiatus - tõrge `%.250s' ümbernimetamisel nimega `%.250s': %s

en: dpkg: %s: warning - failed to remove `%.250s': %s
et: dpkg: %s: hoiatus - tõrge `%.250s' eemaldamisel: %s

en: dpkg: %s: warning - failed to remove `%.250s' (before overwrite): %s
et: dpkg: %s: hoiatus - tõrge `%.250s' eemaldamisel (enne ülekirjutamist): %s

en: Installing new version of config file %s ...
et: Seadistusfaili %s uue versiooni paigaldamine...

en: Type `exit' when you're done.
et: Kui valmis saad, sisesta `exit'.

en: failed to exec shell (%.250s)
et: tõrge kestprogrammi käivitamisel (%.250s)

en: 
    Configuration file `%s'
et: 
    Seadistusfail `%s'

en:  (actually `%s')
et:  (tegelikult `%s')

en: 
     ==> File on system created by you or by a script.
     ==> File also in package provided by package maintainer.
et: 
     ==> Süsteemis olev fail on loodud Sinu poolt või mõne skripti poolt.
     ==> Samuti on fail olemas pakis, pakendatud paki haldaja poolt.

en: 
         Not modified since installation.
et: 
         Pole pärast viimast paigaldust muudetud.

en: 
     ==> Modified (by you or by a script) since installation.
et: 
     ==> Muudetud paigalduste vahel (sinu või mõne skripti poolt).

en: 
     ==> Deleted (by you or by a script) since installation.
et: 
     ==> Kustutatud paigalduste vahel (sinu või mõne skripti poolt).

en:  ==> Package distributor has shipped an updated version.
et:  ==> Paki distribuutor on pakiga kaasa pannud uuendatud versiooni.

en:      Version in package is the same as at last installation.
et:      Pakis olev versioon on sama, mida kasutati viimasel paigaldusel.

en:  ==> Using new file as you requested.
et:  ==> Sinu nõudmisel kasutatakse uut faili.

en:  ==> Using current old file as you requested.
et:  ==> Sinu nõudmisel kasutatakse praegust vana faili.

en:  ==> Keeping old config file as default.
et:  ==> Sinu nõudmisel jäetakse vaikimisi vana seadistusfail alles.

en:  ==> Using new config file as default.
et:  ==> Vaikimisi kasutatakse uut seadistusfaili.

en:    What would you like to do about it ?  Your options are:
        Y or I  : install the package maintainer's version
        N or O  : keep your currently-installed version
          D     : show the differences between the versions
          Z     : background this process to examine the situation
et:    Mida sa soovid sellega peale hakata?  Valikud on:
        Y või I  : paki haldaja versiooni paigaldamine
        N või O  : hetkel paigaldatud versiooni säilitamine
          D      : versioonidevaheliste erinevuste näitamine
          Z      : olukorra uurimiseks selle protsessi taustalesaatmine

en:  The default action is to keep your current version.
et:  Vaikimisi toiming on praeguse versiooni säilitamine.

en:  The default action is to install the new version.
et:  Vaikimisi toiming on uue versiooni paigaldamine.

en: [default=N]
et: [vaikimisi=N]

en: [default=Y]
et: [vaikimisi=Y]

en: %s depends on %s
et: %s sõltub pakist %s

en: %s pre-depends on %s
et: %s eelsõltub pakist %s

en: %s recommends %s
et: %s soovitab pakki %s

en: %s suggests %s
et: %s vihjab pakile %s

en: %s breaks %s
et: %s lõhub paki %s

en: %s conflicts with %s
et: %s on vastuolus pakiga %s

en: %s enhances %s
et: %s täiustab pakki %s

en:   %.250s is unpacked, but has never been configured.
et:   %.250s on lahti pakitud, kuid seda pole kunagi seadistatud.

en:   %.250s is %s.
et:   %.250s on %s.

en:   %.250s provides %.250s but is to be removed.
et:   %.250s tagab paki %.250s, kuid see on määratud eemaldamiseks.

en:   %.250s provides %.250s but is %s.
et:   %.250s tagab %.250s, kuid on ühtlasi %s.

en:   %.250s is not installed.
et:   %.250s pole paigaldatud.

en:   %.250s (version %.250s) is to be installed.
et:   paigaldatakse %.250s (versioon %.250s).

en:   %.250s (version %.250s) is %s.
et:   %.250s (versioon %.250s) on %s.

en:   %.250s provides %.250s and is to be installed.
et:   %.250s tagab %.250s ja see paigaldatakse.

en:   %.250s provides %.250s and is %s.
et:   %.250s tagab %.250s ja on ühtlasi %s.

en: (no description available)
et: (kirjeldus pole saadaval)

en: --audit does not take any arguments
et: --audit ei vaja ühtegi argumenti

en: <unknown>
et: <tundmatu>

en: --yet-to-unpack does not take any arguments
et: --yet-to-unpack ei vaja ühtegi argumenti

en:  %d packages, from the following sections:
et:  %d pakki järgnevatest osadest:

en: --assert-* does not take any arguments
et: --assert-* ei vaja ühtegi argumenti

en: --predep-package does not take any argument
et: --predep-package ei vaja ühtegi argumenti

en: --print-architecture does not take any argument
et: --print-architecture ei vaja ühtegi argumenti

en: --compare-versions takes three arguments: <version> <relation> <version>
et: --compare-versions vajab kolme argumenti: <versioon> <suhe> <versioon>

en: --compare-versions bad relation
et: --compare-versions vigane suhe

en: dpkg: version '%s' has bad syntax: %s
et: dpkg: versioon '%s' on vigase süntaksiga: %s

en: %s: error processing %s (--%s):
     %s
et: %s: viga paki %s töötlemisel (--%s):
     %s

en: dpkg: failed to allocate memory for new entry in list of failed packages.
et: dpkg: tõrge nurjunud pakkide nimekirja uuele kirjele mälu eraldamisel.

en: dpkg: too many errors, stopping
et: dpkg: liiga palju vigu, lõpetamine

en: Errors were encountered while processing:
et: Järgnevate pakkide töötlemisel tekkisid vead:

en: Processing was halted because there were too many errors.
et: Töötlemine katkestati liiga suure vigade hulga tõttu.

en: unable to open files list file for package `%.250s'
et: paki `%.250s' failide nimekirja pole võimalik avada

en: dpkg: serious warning: files list file for package `%.250s' missing, assuming package has no files currently installed.
et: dpkg: tõsine hoiatus: pakil `%.250s' puudub failide nimekiri, oletatavalt pole pakil praegu ühtegi faili paigaldatud.

en: files list for package `%.250s'
et: paki `%.250s' failide nimekiri

en: files list file for package `%.250s' contains empty filename
et: paki `%.250s' failide nimekiri sisaldab tühja failinime

en: error closing files list file for package `%.250s'
et: viga paki `%.250s' failide nimekirja sulgemisel

en: (Reading database ...
et: (Andmebaasi lugemine ...

en: %d files and directories currently installed.)
et: hetkel on paigaldatud %d faili ja kataloogi.)

en: failed to open diversions file
et: tõrge diversioonifaili avamisel

en: installed
et: paigaldatud

en: old %s script
et: vana %s skript

en: dpkg - trying script from the new package instead ...
et: dpkg - selle asemel proovitakse uue paki skripti ...

en: new %s script
et: uus %s skript

en: there is no script in the new version of the package - giving up
et: paki uues versioonis pole skripti - rohkem ei proovita midagi

en: failed to exec rm for cleanup
et: tõrge rm käivitamisel (puhastamiseks)

en: Debian `%s' package management program version %s.
et: Debiani pakihaldusprogrammi `%s' versioon %s.

en: This is free software; see the GNU General Public License version 2 or
    later for copying conditions. There is NO warranty.
    See %s --license for copyright and license details.
et: See on vaba tarkvara. Kopeerimistingimuste jaoks vaata GNU Üldist Avalikku
    Litsentsi - versiooni 2 või ükskõik millist hilisemat versiooni. Programmil
    pole MITTE MINGISUGUST garantiid.
    Litsentsi ja autoriõiguste vaatamiseks kasuta %s --license.

en: Usage: %s [<option> ...] <command>
et: Kasutamine: %s [<võti> ...] <käsk>

en:   -h|--help                        Show this help message.
      --version                        Show the version.
      --license|--licence              Show the copyright licensing terms.
et:   -h|--help                        Käesoleva abiteabe näitamine.
      --version                        Versiooni näitamine.
      --license|--licence              Litsentsitingimuste näitamine.

en: Use dpkg -b|--build|-c|--contents|-e|--control|-I|--info|-f|--field|
     -x|--extract|-X|--vextract|--fsys-tarfile  on archives (type %s --help).
et: Arhiivide korral kasuta dpkg -b|--build|-c|--contents|-e|--control|-I|--info|
    -f|--field|-x|--extract|-X|--vextract|--fsys-tarfile  (sisesta %s --help).

en: For internal use: dpkg --assert-support-predepends | --predep-package |
      --assert-working-epoch | --assert-long-filenames | --assert-multi-conrep.
et: Sisemiseks kasutuseks: dpkg --assert-support-predepends | --predep-package |
      --assert-working-epoch | --assert-long-filenames | --assert-multi-conrep.

en: Use `dselect' or `aptitude' for user-friendly package management.
et: Kasutajasõbraliku pakihalduse jaoks kasuta programme `dselect' või `aptitude'.

en: Type dpkg --help for help about installing and deinstalling packages [*];
    Use `dselect' or `aptitude' for user-friendly package management;
    Type dpkg -Dhelp for a list of dpkg debug flag values;
    Type dpkg --force-help for a list of forcing options;
    Type dpkg-deb --help for help about manipulating *.deb files;
    Type dpkg --license for copyright license and lack of warranty (GNU GPL) [*].
    
    Options marked [*] produce a lot of output - pipe it through `less' or `more' !
et: Pakkide paigaldamise ja eemaldamise kohta teabe saamiseks sisesta
      dpkg --help [*];
    Kasutajasõbralikuks pakkide haldamiseks kasuta programme `dselect' või
      `aptitude';
    dpkg silumisvõtmete ja nende väärtuste vaatamiseks sisesta dpkg -Dhelp;
    Jõuga pealesurutavate valikute vaatamiseks sisesta dpkg --force-help;
    *.deb failidega manipuleerimise kohta käiva teabe vaatamiseks sisesta
      dpkg-deb --help;
    Garantii puudumise, programmide litsentsi (GNU GPL) ja autoriõiguste
      teabe vaatamiseks sisesta dpkg --license [*].
    
    Märgiga [*] märgitud valikud väljastavad väga palju infot - suuna nende
      käskude väljund programmidele `less' või `more' !

en: conflicting actions -%c (--%s) and -%c (--%s)
et: vastuolulised tegevused -%c (--%s) ja -%c (--%s)

en: Warning: obsolete option `--%s'
et: Hoiatus: aegunud võti `--%s'

en: --debug requires an octal argument
et: --debug võtmel peab olema kaheksandsüsteemi argument

en: failed to exec %s
et: tõrgi %s käivitamisel

en: --command-fd takes one argument, not zero
et: --command-fd vajab ühte argumenti, mis pole null

en: --command-fd only takes one argument
et: --command-fd vajab ainult ühte argumenti

en: invalid number for --command-fd
et: vigane number --command-fd jaoks

en: need an action option
et: tegevuse võti on vajalik

en: --%s needs at least one package name argument
et: --%s vajab vähemalt ühte argumenti, mis oleks pakinimi

en:   Package %s which provides %s is to be removed.
et:   Pakk %s, mis tagab %s, eemaldatakse.

en:   Package %s is to be removed.
et:   Pakk %s eemaldatakse.

en:   Version of %s on system is %s.
et:   Süsteemis olev %s versioon on %s.

en:   Package %s which provides %s is not configured yet.
et:   Pakk %s, mis tagab %s, pole veel seadistatud.

en:   Package %s is not configured yet.
et:   Pakk %s pole veel seadistatud.

en:   Package %s which provides %s is not installed.
et:   Pakk %s, mis tagab %s, pole paigaldatud.

en:   Package %s is not installed.
et:   Pakk %s pole paigaldatud.

en:  depends on
et:  sõltub pakist

en: ; however:
et: ; igatahes:

en: cannot access archive
et: arhiivile pole võimalik ligi pääseda

en: wait for dpkg-split failed
et: tõrge dpkg-split järgi ootamisel

en: Authenticating %s ...
et: Faili %s autentimine...

en: failed to execl debsig-verify
et: tõrge debsig-verify käivitamisel (execl)

en: Verification on package %s failed!
et: Tõrge paki %s verifitseerimisel

en: Verification on package %s failed,
    but installing anyway as you request.
et: Paki %s verifitseerimine ei õnnestunud,
    kuid Sinu nõudmisel paigaldatakse see ikkagi.

en: passed
et: läbitud

en: unable to get unique filename for control info
et: juhtandmete jaoks pole võimalik unikaalset failinime saada

en: failed to exec dpkg-deb to extract control information
et: tõrge juhtandmete väljavõtmiseks dpkg-deb käivitamisel

en: package architecture (%s) does not match system (%s)
et: paki arhitektuur (%s) ei vasta süsteemile (%s)

en: pre-dependency problem - not installing %.250s
et: eelsõltuvuse probleem - %.250s jäetakse paigaldamata

en: dpkg: warning - ignoring pre-dependency problem !
et: dpkg: hoiatus - eelsõltuvuse probleemi eiramine!

en: Preparing to replace %s %s (using %s) ...
et: Ettevalmistused paki %s %s asendamiseks (%s abil) ...

en: Unpacking %s (from %s) ...
et: Paki %s lahtipakkimine (failist %s) ...

en: name of conffile (starting `%.250s') is too long (>%d characters)
et: seadistusfaili nimi (algusega `%.250s') on liiga pikk (>%d märki)

en: error closing %.250s
et: viga %.250s sulgemisel

en: Unpacking replacement %.250s ...
et: Paki %.250s asenduse lahtipakkimine ...

en: error reading dpkg-deb tar output
et: viga dpkg-deb tar väljundi lugemisel

en: corrupted filesystem tarfile - corrupted package archive
et: vigase failisüsteemiga tar-fail - vigane pakiarhiiv

en: dpkg: warning - unable to delete old directory `%.250s': %s
et: dpkg: hoiatus - vana kataloogi `%.250s' pole võimalik kustutada: %s

en: dpkg: warning - old conffile `%.250s' was an empty directory (and has now been deleted)
et: dpkg: hoiatus - vana seadistusfail `%.250s' oli tühi kataloog (ja on nüüdseks kustutatud)

en: cannot read info directory
et: andmekataloogi pole võimalik lugeda

en: package control info contained directory `%.250s'
et: paki juhtandmed sisaldavad kataloogi `%.250s'

en: unable to delete disappearing control info file `%.250s'
et: juhtandmete kadunud faili `%.250s' pole võimalik kustutada

en: Name
et: Nimi

en: Version
et: Versioon

en: Description
et: Kirjeldus

en: No packages found matching %s.
et: Mustrile %s ei vasta ühtegi pakki.

en: --search needs at least one file name pattern argument
et: --search vajab argumendiks vähemalt ühte failinime mustrit

en: dpkg: %s not found.
et: dpkg: %s ei leitud.

en: Package `%s' is not installed and no info is available.
et: Pakk `%s' pole paigaldatud ja andmeid pole saadaval.

en: Package `%s' is not available.
et: Pakk `%s' pole saadaval.

en: Package `%s' is not installed.
et: Pakk `%s' pole paigaldatud.

en: Package `%s' does not contain any files (!)
et: Pakk `%s' ei sisalda ühtki faili (!)

en: locally diverted to: %s
et: kohalik ümbersuunamine failile: %s

en: Use dpkg --info (= dpkg-deb --info) to examine archive files,
    and dpkg --contents (= dpkg-deb --contents) to list their contents.
et: Arhiivifaili vaatamiseks kasuta dpkg --info (= dpkg-deb --info),
    ja selle sisu vaatamiseks kasuta dpkg --contents (= dpkg-deb --contents).

en: Commands:
      -s|--status <package> ...        Display package status details.
      -p|--print-avail <package> ...   Display available version details.
      -L|--listfiles <package> ...     List files `owned' by package(s).
      -l|--list [<pattern> ...]        List packages concisely.
      -W|--show <pattern> ...          Show information on package(s).
      -S|--search <pattern> ...        Find package(s) owning file(s).
et: Käsud:
      -s|--status <pakk> ...        Paki olekuandmete üksikasjalik kuvamine.
      -p|--print-avail <pakk> ...   Saadaolevate versioonide üksikasjade kuvamine.
      -L|--listfiles <pakk> ...     Pakis sisalduvate failide nimekirja kuvamine.
      -l|--list [<muster> ...]      Pakkide lühiandmete kuvamine.
      -W|--show <muster> ...        Pakkide andmete kuvamine.
      -S|--search <muster> ...      Pakkide otsimine selles sisalduva failinime
                                    mustri järgi.

en: Options:
      --admindir=<directory>           Use <directory> instead of %s.
      -f|--showformat=<format>         Use alternative format for --show.
et: Võtmed:
      --admindir=<kataloog>         Määratud kataloogi kasutamine %s asemel.
      -f|--showformat=<vorming>     --show võtme korral alternatiivse vormingu
                                    kasutamine.

en: dpkg - warning: ignoring request to remove %.250s which isn't installed.
et: dpkg - hoiatus: paki %.250s eemaldamise päringut eiratakse kuna see pakk pole paigaldatud.

en: dpkg - warning: ignoring request to remove %.250s, only the config
     files of which are on the system.  Use --purge to remove them too.
et: dpkg - hoiatus: paki %.250s eemaldamise päringut eiratakse kuna
     süsteemis on ainult selle paki seadistusfailid. Kasuta --purge võtit
     nende eemaldamiseks.

en: This is an essential package - it should not be removed.
et: See on hädavajalik pakk - seda ei peaks eemaldama.

en: dpkg: dependency problems prevent removal of %s:
    %s
et: dpkg: sõltuvusprobleemid takistavad %s eemaldamist:
    %s

en: dependency problems - not removing
et: sõltuvusprobleemid - ei eemaldata

en: dpkg: %s: dependency problems, but removing anyway as you request:
    %s
et: dpkg: %s: sõltuvusprobleemid, kuid vastavalt nõudmisele eemaldatakse ikkagi:
    %s

en: Package is in a very bad inconsistent state - you should
     reinstall it before attempting a removal.
et: Pakk on väga halvas seisundis - enne eemaldamist peaksid
     sa paki uuesti paigaldama.

en: Removing %s ...
et: Paki %s eemaldamine...

en: cannot remove `%.250s'
et: `%.250s' pole võimalik eemaldada

en: cannot remove file `%.250s'
et: faili `%.250s' pole võimalik eemaldada

en: unable to delete control info file `%.250s'
et: juhtandmete faili `%.250s' pole võimalik kustutada

en: dpkg - warning: while removing %.250s, directory `%.250s' not empty so not removed.
et: dpkg - hoiatus: %.250s eemaldamise järel pole kataloog `%.250s' tühi ja seetõttu seda ei kustutata.

en: Purging configuration files for %s ...
et: Paki %s seadistusfailide eemaldamine ...

en: cannot remove old config file `%.250s' (= `%.250s')
et: vana seadistusfaili `%.250s' pole võimalik eemaldada (= `%.250s')

en: unable to check existence of `%.250s'
et: `%.250s' olemasolu pole võimalik kontrollida

en: cannot remove old files list
et: vanade failide nimekirja pole võimalik eemaldada

en: can't remove old postrm script
et: vana postrm skripti pole võimalik eemaldada

en: --set-selections does not take any argument
et: --set-selections ei vaja ühtegi argumenti

en: unexpected eof in package name at line %d
et: ootamatu faililõpp pakinimes real %d

en: unexpected end of line in package name at line %d
et: ootamatu realõpp pakinimes real %d

en: unexpected eof after package name at line %d
et: ootamatu faililõpp peale pakinime real %d

en: unexpected end of line after package name at line %d
et: ootamatu realõpp peale pakinime real %d

en: unexpected data after package and selection at line %d
et: ootamatud andmed peale pakki ja valikut real %d

en: illegal package name at line %d: %.250s
et: vigane pakinimi real %d: %.250s

en: read error on standard input
et: viga standardsisendist lugemisel

en: --clear-selections does not take any argument
et: --clear-selections ei vaja ühtegi argumenti

en: --%s takes no arguments
et: --%s ei vaja argumente

en: --%s needs exactly one Packages file argument
et: --%s vajab argumendiks täpselt ühte Packages faili nime

en: Replacing available packages info, using %s.
et: Saadaolevate pakkide andmete asendamine failist %s.

en: Updating available packages info, using %s.
et: Saadaolevate pakkide andmete uuendamine failist %s.

en: Information about %d package(s) was updated.
et: %d paki andmed uuendatud.

en: --forget-old-unavail takes no arguments
et: --forget-old-unavail ei vaja ühtegi argumenti

en: file name '%.50s...' is too long
et: failinimi '%.50s...' on liiga pikk

en: --build needs a directory argument
et: --build vajab argumendiks katalooginime

en: data
et: andmed

en: Internal error, compress_type `%i' unknown!
et: Sisemine viga, compress_type `%i' on tundmatu!

en: failed to exec sh -c mv foo/* &c
et: tõrge `sh -c mv foo/* &c' käivitamisel

en: error reading %s from file %.255s
et: viga %s lugemisel failist %.255s

en: unexpected end of file in %s in %.255s
et: ootamatu %s lõpp failis %.255s

en: file `%.250s' is corrupt - %.250s length contains nulls
et: fail `%.250s' on rikutud - %.250s pikkus sisaldab nulle

en: file `%.250s' is corrupt - bad digit (code %d) in %s
et: fail `%.250s' on rikutud - vigane number (kood %d) väljal %s

en: failed to read archive `%.255s'
et: tõrge arhiivi `%.255s' lugemisel

en: version number
et: versiooninumber

en: file `%.250s' is corrupt - bad magic at end of first header
et: fail `%.250s' on rikutud - esimese päise lõpus on vigane maagia

en: file `%.250s' is corrupt - negative member length %zi
et: fail `%.250s' on rikutud - negatiivne liikme pikkus %zi

en: file `%.250s' is not a debian binary archive (try dpkg-split?)
et: fail `%.250s' pole debiani binaararhiiv (võib-olla proovida dpkg-split'i?)

en: archive has no newlines in header
et: arhiivipäises pole reavahetusi

en: archive has no dot in version number
et: arhiivi versiooninumbris pole punkte

en: file `%.250s' contains two control members, giving up
et: fail `%.250s' sisaldab kahte juhtliiget, annan alla

en:  new debian package, version %s.
     size %ld bytes: control archive= %zi bytes.
et:  uus debiani pakk, versioon %s.
     suurus: %ld baiti: juhtarhiiv= %zi baiti.

en: control information length
et: juhtandmete pikkus

en:  old debian package, version %s.
     size %ld bytes: control archive= %zi, main archive= %ld.
et:  vana debiani pakk, versioon %s.
     suurus: %ld baiti: juhtarhiiv= %zi baiti, põhiarhiiv= %ld.

en: failed allocating memory for variable `ctrlarea'
et: tõrge `ctrlarea' muutujale mälu eraldamisel

en: dpkg-deb: file looks like it might be an archive which has been
    dpkg-deb:    corrupted by being downloaded in ASCII mode
et: dpkg-deb: fail paistab olevat arhiiv, mis on ASCII-režiimis
    dpkg-deb:    allalaadimise tõttu kahjustada saanud

en: `%.255s' is not a debian format archive
et: `%.255s' pole debiani vormingus arhiiv

en: failed getting the current file position
et: tõrge käesolevas failis asukohta hankimisel

en: failed setting the current file position
et: tõrge käesolevas failis asukohta määramisel

en: failed to write to gzip -dc
et: tõrge protsessile gzip -dc kirjutamisel

en: failed to close gzip -dc
et: tõrge protsessi gzip -dc sulgemisel

en: failed to write to pipe in copy
et: tõrge kopeerimise ajal torusse kirjutamisel

en: failed to close pipe in copy
et: tõrge kopeerimise järel toru sulgemisel

en: failed to create directory
et: tõrge kataloogi loomisel

en: failed to chdir to directory after creating it
et: tõrge kataloogi aktiveerimisel (chdir) pärast selle loomist

en: failed to chdir to directory
et: tõrge kataloogi aktiveerimisel (chdir)

en: failed to exec tar
et: tõrge tar-i käivitamisel

en: --%s needs a .deb filename argument
et: --%s vajab argumendiks .deb failinime

en: --%s needs a target directory.
    Perhaps you should be using dpkg --install ?
et: --%s jaoks peab olema määratud sihtkataloog.
    Võib-olla peaks sa kasutama käsku dpkg --install ?

en: --%s takes at most two arguments (.deb and directory)
et: --%s vajab kõige rohkem kahte argumenti (.deb ja kataloog)

en: --%s takes only one argument (.deb filename)
et: --%s vajab ainult ühte argumenti (.deb failinimi)

en: failed to exec rm -rf
et: tõrge rm -rf käivitamisel

en: cannot scan directory `%.255s'
et: kataloogi `%.255s' pole võimalik läbi vaadata

en:  %7ld bytes, %5d lines   %c  %-20.127s %.127s
et:  %7ld baiti, %5d rida   %c  %-20.127s %.127s

en:      not a plain file          %.255s
et:      pole lihtfail             %.255s

en: (no `control' file in control archive!)
et: (juhtarhiivis puudub fail `control'!)

en: Error in format
et: Vormingu viga

en: --contents takes exactly one argument
et: --contents vajab täpselt ühte argumenti

en: Debian `%s' package archive backend version %s.
et: Debiani `%s' pakiarhiivi taustaprogrammi versioon %s.

en: Commands:
      -b|--build <directory> [<deb>]   Build an archive.
      -c|--contents <deb>              List contents.
      -I|--info <deb> [<cfile> ...]    Show info to stdout.
      -W|--show <deb>                  Show information on package(s)
      -f|--field <deb> [<cfield> ...]  Show field(s) to stdout.
      -e|--control <deb> [<directory>] Extract control info.
      -x|--extract <deb> <directory>   Extract files.
      -X|--vextract <deb> <directory>  Extract & list files.
      --fsys-tarfile <deb>             Output filesystem tarfile.
et: Käsud:
      -b|--build <kataloog> [<deb>]    Arhiivi ehitamine.
      -c|--contents <deb>              Sisu kuvamine.
      -I|--info <deb> [<jfail> ...]    Andmete väljastamine standardväljundisse.
      -W|--show <deb>                  Paki (või pakkide) andmete näitamine
      -f|--field <deb> [<jväli> ...]   Välja(de) väljastamine standardväljundisse.
      -e|--control <deb> [<kataloog>]  Juhtandmete eraldamine.
      -x|--extract <deb> <kataloog>    Failide eraldamine.
      -X|--vextract <deb> <kataloog>   Failide eraldamine ja nende nimekirja
                                       kuvamine.
      --fsys-tarfile <deb>             Failisüsteemi tar-arhiivi väljastamine.

en: <deb> is the filename of a Debian format archive.
    <cfile> is the name of an administrative file component.
    <cfield> is the name of a field in the main `control' file.
et: <deb> on Debiani vormingus arhiivifaili nimi.
    <jfail> on administratiivse failikomponendi nimi.
    <jväli> on peamises `control' failis oleva välja nimi.

en: Options:
      --showformat=<format>            Use alternative format for --show.
      -D                               Enable debugging output.
      --old, --new                     Select archive format.
      --nocheck                        Suppress control file check (build bad
                                         packages).
      -z#                              Set the compression level when building.
      -Z<type>                         Set the compression type used when building.
                                         Allowed values: gzip, bzip2, lzma, none.
et: Võtmed:
      --showformat=<vorming>           --show jaoks alternatiivse vormingu
                                         kasutamine.
      -D                               Silumisväljundi lubamine.
      --old, --new                     Arhiivivormingu valimine.
      --nocheck                        Juhtfaili kontrollimise vahelejätmine.
                                         (pahade pakkide ehitamine).
      -z#                              Pakkimistaseme määramine ehitamisel.
      -Z<type>                         Pakkimisliigi määramine paki ehitamisel.
                                         Lubatud väärtused: gzip, bzip2, lzma, none.

en: 
    Use `dpkg' to install and remove packages from your system, or
    `dselect' or `aptitude' for user-friendly package management.  Packages
    unpacked using `dpkg-deb --extract' will be incorrectly installed !
et: 
    Pakkide süsteemi paigaldamiseks ja eemaldamiseks kasuta programmi `dpkg' või
    kasutajasõbralikke pakihaldusvahendeid `dselect' või `aptitude'.  Pakkide
    lahtipakkimine `dpkg-deb --extract' abil ei ole korrektne paigaldamine!

en: Type dpkg-deb --help for help about manipulating *.deb files;
    Type dpkg --help for help about installing and deinstalling packages.
et: Käsu dpkg-deb --help väljund räägib *.deb failidega ümberkäimisest;
    Käsu dpkg --help väljund räägib pakkide paigaldamisest ja eemaldamisest.

en: unknown compression type `%s'!
et: tundmatu pakkimisliik `%s'!

en: file `%.250s' is corrupt - %.250s missing
et: fail `%.250s' on rikutud - puudub %.250s

en: file `%.250s' is corrupt - nulls in info section
et: fail `%.250s' on rikutud - teabesektsioon sisaldab nulle

en: file `%.250s' is corrupt - bad MD5 checksum `%.250s'
et: fail `%.250s' on rikutud - MD5-kontrollsumma `%.250s' ei klapi

en: file `%.250s' is corrupt - bad part number
et: fail `%.250s' on rikutud - osa number on vigane

en: unable to fstat part file `%.250s'
et: osafaili `%.250s' olekut pole võimalik fstat funktsiooniga lugeda

en: file `%.250s' is corrupt - too short
et: fail `%.250s' on rikutud - liiga lühike

en: cannot open archive part file `%.250s'
et: arhiiviosa faili `%.250s' pole võimalik avada

en: file `%.250s' is not an archive part
et: fail `%.250s' pole arhiivi osa

en: file `%s' is not an archive part
et: fail `%s' pole arhiivi osa

en: unable to open output file `%.250s'
et: väljundfaili `%.250s' pole võimalik avada

en: done
et: valmis

en: Copyright (C) 1994-1996 Ian Jackson.
et: Autoriõigused (C) 1994-1996 Ian Jackson.

en: Type dpkg-split --help for help.
et: Abiteabe jaoks sisesta dpkg-split --help.

en: error reading %.250s
et: viga %.250s lugemisel

en:  and
et:  ja

en: --listq does not take any arguments
et: --listq ei vaja ühtegi argumenti

en:  %s (%lu bytes)
et:  %s (%lu baiti)

en:  %s (not a plain file)
et:  %s (pole lihtfail)

en: (total %lu bytes)
et: (kokku %lu baiti)

en: --split needs a source filename argument
et: --split vajab argumendiks lähtefaili nime

en: unable to open source file `%.250s'
et: lähtefaili `%.250s' pole võimalik avada

en: source file `%.250s' not a plain file
et: lähtefail `%.250s' pole lihtfail

en: Debian %s version %s.
et: Debian'i %s versioon %s.

en: 
    Copyright (C) 1996 Kim-Minh Kaplan.
et: 
    Autoriõigused (C) 1996 Kim-Minh Kaplan.

en: 
    This is free software; see the GNU General Public Licence version 2 or
    later for copying conditions. There is NO warranty.
et: 
    See on vaba tarkvara. Kopeerimistingimuste jaoks vaata GNU Üldist Avalikku
    Litsentsi - versiooni 2 või ükskõik millist hilisemat versiooni. Programmil
    pole MITTE MINGISUGUST garantiid.

en: Usage: %s [<option> ...] [--] [<dirname>]
    
    Options:
      --unsafe     set some additional possibly useful options.
                   warning: this option may garble an otherwise correct file.
      --help       show this help message.
      --version    show the version.
et: Kasutamine: %s [<võti> ...] [--] [<katalooginimi>]
    
    Võtmed:
      --unsafe     mõnede kasulike lisavalikute määramine.
                   hoiatus: selle võtme kasutamine võib rikkuda korrektseid faile.
      --help       selle abiteksti näitamine.
      --version    versiooni näitamine.

en: %s: warning - unable to unlock %s: %s
et: %s: hoiatus - tõrge %s lukust avamisel: %s

en: %s: unknown option `%s'
et: %s: tundmatu võti `%s'

en: %s: too many arguments
et: %s: liiga palju argumente

en: %s: failed to lock dir for editing! %s
et: %s: tõrge kataloogi lukustamisel muutmiseks! %s

en: unable to open %s: %s
et: faili %s pole võimalik avada: %s

en: unable to create %s: %s
et: faili %s pole võimalik luua: %s

en: unable to write %s: %s
et: faili %s pole võimalik kirjutada: %s

en: unable to read %s: %s
et: faili `%s' pole võimalik lugeda: %s

en: unable to close %s after read: %s
et: faili %s pole võimalik peale lugemist sulgeda: %s

en: unable to close %s: %s
et: faili %s pole võimalik sulgeda: %s

en: unable to backup old %s, giving up: %s
et: vanast %s failist pole võimalik varukoopiat teha, annan alla: %s

en: %s: unable to unlock %s: %s
et: %s: luku %s vabastamine pole võimalik: %s

en: 
    Copyright (C) 1995 Ian Jackson.
    Copyright (C) 2000,2001 Wichert Akkerman.
et: 
    Autoriõigused (C) 1995 Ian Jackson.
    Autoriõigused (C) 2000,2001 Wichert Akkerman.

en: two commands specified: %s and --%s
et: korraga on määratud kaks käsku: %s ja --%s

en: --%s needs a divert-to argument
et: --%s vajab argumenti divert-to

en: --%s needs a <package> argument
et: --%s vajab argumenti <pakk>

en: package may not contain newlines
et: pakk ei tohi sisaldada reavahetusi

en: --%s needs a <directory> argument
et: --%s vajab argumenti <kataloog>

en: unknown option `%s'
et: tundmatu võti `%s'

en: cannot open diversions: %s
et: diversioone pole võimalik avada: %s

en: missing package
et: pakk puudub

en: --%s needs a single argument
et: --%s vajab ainult ühte argumenti

en: filename "%s" is not absolute
et: failinimi "%s" pole absoluutne

en: file may not contain newlines
et: fail ei tohi sisaldada reavahetusi

en: Leaving `%s'
et: Diversioon `%s' jäetakse puutumata

en: Adding `%s'
et: Diversiooni `%s' lisamine

en: Removing `%s'
et: Diversiooni `%s' eemaldamine

en: No diversion `%s', none removed
et: Puudub diversioon `%s', midagi ei eemaldatud

en: internal error - bad mode `%s'
et: sisemine viga - vigane režiim `%s'

en: error checking `%s': %s
et: viga `%s' kontrollimisel: %s

en: rename: remove duplicate old link `%s': %s
et: ümbernimetamine: korduva vana viida `%s' eemaldamine: %s

en: rename: rename `%s' to `%s': %s
et: ümbernimetamine: `%s' ümbernimetamine nimega `%s': %s

en: install new diversions: %s
et: uute diversioonide paigaldamine: %s

en: internal error: %s corrupt: %s
et: sisemine viga: %s on rikutud: %s

en: 
    Copyright (C) 2000 Wichert Akkerman.
et: 
    Autoriõigused (C) 2000 Wichert Akkerman.

en: no mode specified
et: režiimi pole määratud

en: --add needs four arguments
et: --add vajab nelja argumenti

en: illegal user %s
et: lubamatu kasutaja %s

en: non-existing user %s
et: olematu kasutaja %s

en: illegal group %s
et: lubamatu grupp %s

en: non-existing group %s
et: olematu grupp %s

en: stripping trailing /
et: lõpus olev kaldkriips eemaldatakse

en: failed to chown %s: %s
et: tõrge faili %s omanike muutmisel: %s

en: failed to chmod %s: %s
et: tõrge faili %s pääsuõiguste muutmisel: %s

en: warning: --update is useless for --remove
et: hoiatus: --update on --remove puhul kasutu

en: 
    Copyright (C) 1994,1995 Ian Jackson.
et: 
    Autoriõigused (C) 1994,1995 Ian Jackson.

en: %s: --section needs two more args
et: %s: --section vajab kahte lisaargumenti

en: %s: option --%s is deprecated (ignored)
et: %s: võti --%s on aegunud (eiratakse)

en: %s: --section ignored with --remove
et: %s: võtme --remove kasutamisel eiratakse võtit --section

en: %s: --description ignored with --remove
et: %s: võtme --remove kasutamisel eiratakse võtit --description

en: invalid info entry
et: vigane teabekirje

en: %s: copying %s to %s failed, giving up: %s
et: %s: tõrge %s kopeerimisel kataloogi %s, annan alla: %s

en: %s: no backup file %s available.
et: %s: varufaili %s pole, annan alla.

en: %s: no default file %s available, giving up.
et: %s: vaikimisi faili %s pole, annan alla.

en: %s: no section specified for new entry, placing at end
et: %s: uue kirje jaoks pole sektsiooni määratud, paigutatakse lõppu

en: %s: deleting entry `%s ...'
et: %s: kirje `%s' kustutamine ...

en: %s: empty section `%s' not removed
et: %s: tühja sektsiooni `%s' ei eemaldata

en: %s: deleting empty section `%s'
et: %s: tühja sektsiooni `%s' kustutamine

en: %s: no entry for file `%s' and menu entry `%s'
et: %s: faili `%s' ja menüükirje `%s' kohta puudub kirje

en: %s: no entry for file `%s'
et: %s: faili `%s' kohta puudub kirje

en: unable to install new %s: %s
et: uut faili %s pole võimalik paigaldada: %s

en: unable to unlock %s: %s
et: luku %s vabastamine pole võimalik: %s

en: %s: could not backup %s in %s: %s
et: %s: failist %s pole võimalik kataloogi %s varukoopiat teha: %s

en: unable to read %s: %d
et: tõrge %s lugemisel: %d

en: dbg: %s
et: silumine: %s

en: 
    Copyright (C) 1995 Ian Jackson.
    Copyright (C) 2000-2002 Wichert Akkerman.
et: 
    Autoriõigused (C) 1995 Ian Jackson.
    Autoriõigused (C) 2000-2002 Wichert Akkerman.

en: %s - status is %s.
et: %s - olek on %s.

en:  link currently points to %s
et:  viit osutab hetkel failile %s

en:  link unreadable - %s
et:  loeatamatu viit - %s

en: %s - priority %s
et: %s - tähtsus %s

en: No versions available.
et: Versioone pole saadaval.

en: Current `best' version is %s.
et: Käesolevaga on `parim' versioon %s.

en: unknown argument `%s'
et: tundmatu argument `%s'

en: priority must be an integer
et: tähtsus peab olema määratud täisarvuga

en: --%s needs <name> <path>
et: --%s vajab argumente <nimi> <rada>

en: --%s needs <name>
et: --%s vajab argumenti <nimi>

en: --slave needs <link> <name> <path>
et: --slave vajab argumente <viit> <nimi> <rada>

en: need --display, --config, --set, --install, --remove, --all, --remove-all or --auto
et: vaja on võtit --display, --config, --set, --install, --remove, --all, --remove-all või --auto

en: --slave only allowed with --install
et: --slave on lubatud ainult koos võtmega --install

en: No alternatives for %s.
et: %s jaoks pole alternatiive.

en: Setting up automatic selection of %s.
et: Automaatse valiku seadmine %s jaoks.

en: unable to remove %s: %s
et: faili %s pole võimalik eemaldada: %s

en: Checking available versions of %s, updating links in %s ...
    (You may modify the symlinks there yourself if desired - see `man ln'.)
et: %s jaoks saadaolevate versioonide tuvastamine, %s all olevate viitade uuendamine...
    (Soovi korral võid seak olevaid nimeviitasid ise muuta - vaata `man ln'.)

en: Renaming %s link from %s to %s.
et: Viida %s ümbernimetamine nimest %s nimega %s.

en: unable to rename %s to %s: %s
et: %s pole võimalik nimega %s ümber nimetada: %s

en: Removing manually selected alternative - switching to auto mode
et: Käsitsi valitud alternatiivi eemaldamine - lülitumine automaatrežiimile

en: Alternative %s for %s not registered, not removing.
et: Alternatiivi %s pole %s jaoks registreeritud, ei eemalda.

en: Automatic updates of %s are disabled, leaving it alone.
et: Automaatsed uuendused on %s jaoks keelatud, jätan muutmata.

en: To return to automatic updates use `update-alternatives --auto %s'.
et: Automaatsetele uuendustele tagasilülitumiseks kasuta `update-alternatives --auto %s'.

en: unable to open %s for write: %s
et: faili %s pole võimalik kirjutamiseks avada: %s

en: Last package providing %s (%s) removed, deleting it.
et: Viimane pakk, mis tagab %s (%s) on eemaldatud, see kustutatakse.

en: unable to make %s a symlink to %s: %s
et: nimeviita %s pole võimalik %s peale viitama panna: %s

en: unable to install %s as %s: %s
et: faili %s pole võimalik asukohale %s paigaldada: %s

en: Leaving %s (%s) pointing to %s.
et: %s (%s) jäetakse viitama failile %s.

en: Updating %s (%s) to point to %s.
et: Viita %s (%s) uuendatakse viitamaks failile %s.

en: Removing %s (%s), not appropriate with %s.
et: %s (%s) eemaldamine, pole failiga %s sobilik.

en: There is no program which provides %s.
    Nothing to configure.
et: Süsteemis pole ühtegi programmi, mis tagaks %s.
    Pole midagi seadistada.

en: There is only 1 program which provides %s
    (%s). Nothing to configure.
et: Süsteemis on ainult 1 programm, mis tagab %s
    (%s). Pole midagi seadistada.

en: There are %s alternatives which provide `%s'.
    
      Selection    Alternative
    -----------------------------------------------
et: Hetkel on `%2$s' tagamiseks %s alternatiivi.
    
          Valik    Alternatiiv
    -----------------------------------------------

en: Press enter to keep the default[*], or type selection number:
et: Vaikimisi[*] valiku jaoks vajuta enter, oma valiku tegemiseks sisesta number:

en: Using `%s' to provide `%s'.
et: `%s' kasutamine `%s' tagamiseks.

en: Cannot find alternative `%s'.
et: Alternatiivi `%s' pole võimalik leida.

en: error writing stdout: %s
et: viga standardväljundisse kirjutamisel: %s

en: Serious problem: %s
et: Tõsine probleem: %s
