dpkg 1.14.17 - en to pl translation catalogue (313 entries)

en: 
    This is free software; see the GNU General Public Licence version 2 or
    later for copying conditions. There is NO warranty.
pl: 
    Ten program jest oprogramowaniem wolnym, rozpowszechnianym na warunkach
    licencji GNU w wersji drugiej lub późniejszej. Brak JAKIEJKOLWIEK gwarancji.

en:  ! Package %s (filename %s) has Filename field!
pl:  ! Pakiet %s (plik %s) zawiera pole Filename!

en:  ! Package %s (filename %s) is repeat but newer version;
       used that one and ignored data from %s !
pl:  ! Pakiet %s (plik %s) jest powtórzony, ale w nowszej wersji;
       używanie tej wersji i ignorowanie danych z %s !

en:  ! Package %s (filename %s) is repeat;
       ignored that one and using data from %s !
pl:  ! Pakiet %s (plik %s) jest powtórzony;
       ignorowanie tej wersji i używanie danych z %s !

en:  * Unconditional maintainer override for %s *
pl: * Bezwarunkowe nadpisanie opiekuna dla %s *

en:  ++ Packages in override file with incorrect old maintainer value: ++
pl:  ++ Pakiety w pliku nadpisań z niepoprawną wartością poprzedniego opiekuna: ++

en:  -- Packages in override file but not in archive: --
pl: -- Pakiety w pliku nadpisań, ale nie w archiwum: --

en:  -- Packages specifying same maintainer as override file: --
pl:  -- Pakiety mające tego samego opiekuna, jak wymieniony w pliku nadpisań: --

en:  Wrote %s entries to output Packages file.
pl:  Zapisano %s wpisów do wyjściowego pliku Packages.

en: %s does not exist
pl: %s nie istnieje

en: %s has PGP start token but not end token
pl: %s zawiera początkowy znacznik PGP, ale nie zawiera znacznika końcowego

en: %s invalid (contains blank line)
pl: niepoprawny %s (zawiera pustą linię)

en: %s is empty
pl: %s jest pusty

en: %s is not a plain file
pl:  %s nie jest zwykłym plikiem

en: %s is not a supported variable name
pl: %s nie jest obsługiwaną nazwą zmiennej

en: %s takes no non-option arguments
pl: %s wymaga niepodawania argumentu nie będącego opcją

en: %s, at file %s line %d
pl: %s, w pliku %s, linia %d

en: %s: Build conflicts:
pl: %s: Konfliktu budowania pakietu:

en: %s: Unmet build dependencies:
pl: %s: Niespełnione zależności budowania pakietu:

en: %s: applying %s
pl: %s: aplikowanie %s

en: %s: building %s in %s
pl: %s: budowanie %s w %s

en: %s: building %s using existing %s
pl: %s: budowanie %s, używając istniejącego %s

en: %s: error: %s
pl: %s: błąd: %s

en: %s: extracting %s in %s
pl: %s: rozpakowywanie%s w %s

en: %s: failure: %s
pl: %s: błąd: %s

en: %s: failure: %s died from signal %s
pl: %s: błąd: %s zakończony z powodu sygnału %s

en: %s: failure: %s failed with unknown exit code %d
pl: %s: błąd: %s zwrócił nieznany kod błędu %d

en: %s: failure: %s gave error exit status %s
pl: %s: błąd: %s zwrócił błąd %s

en: %s: failure: %s: %s
pl: %s: błąd: %s: %s

en: %s: internal error: %s
pl: %s: błąd wewnętrzny: %s

en: %s: unpacking %s
pl: %s: rozpakowywanie %s

en: %s: unrepresentable changes to source
pl: %s: niereprezentowalne zmiany w źródle

en: %s: warning: %s
pl: %s ostrzeżenie: %s

en: (Use -d flag to override.)
pl: (Użyj opcji -d, aby to obejść).

en: ** Packages in archive but missing from override file: **
pl: ** Pakiety w archiwum, których brakuje w pliku nadpisań: **

en: -b needs a directory
pl: -b wymaga podania katalogu

en: -b takes at most a directory and an orig source argument
pl: -b pobiera co najwyżej dwa argumenty: katalog i oryginalne źródła

en: -s%s option overrides earlier -s%s option
pl: opcja -s%s nadpisuje wcześniejszą opcję -s%s

en: -v<since> option specifies most recent version
pl: -v<od> określa najnowszą wersję

en: -x needs at least one argument, the .dsc
pl: -x wymaga co najmniej jednego argumentu, .dsc

en: -x needs the .dsc file as first argument, not a directory
pl: -x wymaga pliku .dsc, a nie katalogu, jako pierwszego argumentu

en: -x takes no more than two arguments
pl: -x pobiera nie więcej niż dwa argumenty

en: .orig directory name %s is not <package>-<upstreamversion> (wanted %s)
pl: nazwa katalogu .orig %s nie jest w postaci <pakiet>-<wersja_główna> (oczekiwano %s)

en: .orig.tar.gz name %s is not <package>_<upstreamversion>.orig.tar.gz (wanted %s)
pl: nazwa pliku .orig.tar.gz %s nie jest w postaci <pakiet>-<wersja_główna>.orig.tar.gz  (oczekiwano %s)

en: 1 to 3 args expected
pl: Oczekiwano od 1 do 3 argumentów

en: Binary dir %s not found
pl: Nie znaleziono katalogu binarnego %s

en: Build dependencies/conflicts unsatisfied; aborting.
pl: Niespełnione zależności/konflikty czasu budowania, przerywanie.

en: Couldn't call dpkg-deb on %s: %s, skipping package
pl: Nie można uruchomić dpkg-deb na %s: %s, pomijanie pakietu

en: Couldn't close stdout: %s
pl: Nie można zamknąć stdout: %s

en: Couldn't open %s for reading: %s
pl: Nie można otworzyć %s do odczytu: %s

en: Couldn't open override file %s: %s
pl: Nie można otworzyć pliku nadpisań %s: %s

en: Couldn't stat %s: %s
pl: Nie można stat %s: %s

en: Debian %s version %s.
pl: Debian %s w wersji %s.

en: Expected ^@@ in line %d of diff `%s'
pl: Oczekiwano ^@@ w linii %d pliku łaty `%s'

en: Failed to sign .changes file
pl: Błąd podpisywania pliku .changes.

en: Failed to sign .dsc and .changes file
pl: Błąd podpisywania plików .dsc i .changes

en: Files field contains invalid filename `%s'
pl: Pole Files zawiera niepoprawną nazwę pliku `%s'

en: Illegal package name `%s'
pl: Nieprawidłowa nazwa pakietu `%s'

en: No Package field in control file of %s
pl: Brak pola Package w pliku kontrolnym %s

en: Override file %s not found
pl: Nie znaleziono pliku nadpisań %s

en: Press the return key to start signing process
pl: Naciśnij <enter>, by rozpocząć proces podpisywania

en: Strange text from `md5sum < %s': `%s'
pl: Dziwny tekst od `md5sum < %s': `%s'

en: This program is deprecated. Please use 'date -R' instead.
pl: Ten program jest przestarzały. Proszę używać 'date -R'.

en: Unable to close dir %s
pl: Nie można zamknąć katalogu %s

en: Unable to mkdir %s
pl: Nie można mkdir %s

en: Unable to open dir %s
pl: Nie można otworzyć katalogu %s

en: Unable to rename %s to %s
pl: Nie można zmienić nazwy %s na %s

en: Unsupported format of .dsc file (%s)
pl: Nieobsługiwany format pliku .dsc (%s)

en: Usage: %s [<option> ...] <executable>|-e<executable> [<option> ...]
    
    Positional options (order is significant):
      <executable>             include dependencies for <executable>,
      -e<executable>           (use -e if <executable> starts with `-')
      -d<dependencyfield>      next executable(s) set shlibs:<dependencyfield>.
    
    Options:
      -p<varnameprefix>        set <varnameprefix>:* instead of shlibs:*.
      -O                       print variable settings to stdout.
      -L<localshlibsfile>      shlibs override file, not debian/shlibs.local.
      -T<varlistfile>          update variables here, not debian/substvars.
      -t<type>                 set package type (default is deb).
      --admindir=<directory>   change the administrative directory.
      -h, --help               show this help message.
          --version            show the version.
    
    Dependency fields recognised are:
      %s
pl: Użycie: %s [<opcja> ...] <plik_wykonyw>|-e<plik_wykonyw> [<opcja> ...]
    
    Opcje, których kolejność ma znaczenie:
      <plik_wykonyw>             dołącza zależności dla <pliku_wykonyw>,
      -e<plik_wykonyw>           (użyj -e, jeśli <plik_wykonyw> zaczyna się od `-')
      -d<pole_zależności>      następne pliki wykonyw. ustawiają shlibs:<pole_zależności>.
    
    Opcje:
      -p<nazwa_prefiksu>        ustawia <nazwa_prefiksu>:* zamiast shlibs:*.
      -O                       wyświetla wartości zmiennych na stadnardowym wyjściu.
      -L<plik_localshlibs>     plik nadpisań shlibs, zamiast debian/shlibs.local.
      -T<plik_varlist>         plik do zaktualizowania, zamiast debian/substvars.
      -t<typ>                 ustawia typ pakietu (domyślnie: deb).
      --admindir=<katalog>   zmienia katalog administracyjny.
      -h, --help               wyświetla ten komunikat pomocy.
          --version            wyświetla wersję.
    
    Rozpoznawane pola zależności są następujące:
      %s

en: Usage: %s [<option>...] <filename> <section> <priority>
    
    Options:
      -f<fileslistfile>        write files here instead of debian/files.
      -h, --help               show this help message.
          --version            show the version.
pl: Użycie: %s [<opcja> ...] <nazwa_pliku> <sekcja> <priorytet>
    
    Opcje:
      -f<plikzlistąplików>        zapisuje pliki do podanego pliku zamiast debian/files.
      --help       pokazuje ten komunikat pomocy.
      --version    pokazuje informacje o wersji programu.

en: Usage: %s [<option>]
    
    Options:
      -l<changelog>       use <changelog> as the file name when reporting.
      -v<versionsince>    print changes since <versionsince>.
      -h, --help          print this help message.
          --version       print program version.
pl: Użycie: %s [<opcja>]
    
    Opcje:
      -l<plik_zmian>       używa <pliku_zmian> jako nazwy pliku raportowania.
      -v<wersja_od>    wyświetla zmiany w wersjach niewcześniejszych niż <wersja_od>.
      -h, --help          wyświetla ten komunikat pomocy.
          --version       wyświetla wersję programu.

en: Usage: 822-date
pl: Użycie: 822-date

en: `dpkg-deb -I %s control' exited with %d, skipping package
pl: `dpkg-deb -I %s control' zakończył działanie z kodem %d, pomijanie pakietu

en: `md5sum < %s' exited with %d
pl: `md5sum < %s'  zakończone z %d

en: administrative directory '%s' does not exist
pl: katalog administracyjny '%s' nie istnieje

en: bad key-value after `;': `%s'
pl: błędny klucz-wartość po `;': `%s'

en: bad line in substvars file %s at line %d
pl: błędna linia w pliku podstawień %s, w linii %d

en: badly formatted heading line
pl: niepoprawny format linii nagłówka

en: badly formatted trailer line
pl: niepoprawny format linii stopki

en: badly formatted urgency value
pl: niepoprawnie sformatowana wartość pola urgency

en: binary file contents changed
pl: zawartość pliku binarnego zmieniła się

en: bogus character `\%s' in `%s'
pl: nieprawidłowy znak `\%s' w `%s'

en: can't dup %s:
pl: nie można dup %s:

en: can't exec md5sum:
pl: nie można uruchomić md5sum:

en: can't fork:
pl: błąd fork:

en: can't parse dependency %s
pl: nie można przetworzyć zależności %s

en: can't read %s:
pl: nie można odczytać %s:

en: can't read override file %s:
pl: nie można odczytać pliku nadpisań %s:

en: can't read source override file %s:
pl: nie można czytać pliku nadpisań źródeł %s:

en: can't rewind %s:
pl: nie można przewinąć %s:

en: cannot change mode of `%s' to 0%o from 0%o
pl: nie można zmienić trybu pliku %s na 0%o z 0%o

en: cannot chdir to `%s' for tar extract
pl: Nie można zmienić katalogu na `%s' przy wydobywaniu z archiwum tar

en: cannot combine %s and %s
pl: nie można łączyć %s i %s

en: cannot combine -b or -B and -S
pl: nie można łączyć -b lub -B z -S

en: cannot exec dpkg
pl: uruchamianie dpkg  nie powiodło się

en: cannot exec format parser: %s
pl: nie można uruchomić parsera formatu: %s

en: cannot exec objdump
pl: uruchamianie objdump  nie powiodło się

en: cannot fork for dpkg --search
pl: błąd fork dla dpkg --search

en: cannot fork for objdump
pl: niepowodzenie fork dla objdump

en: cannot fork: %s
pl: błąd funkcji fork: %s

en: cannot make %s executable
pl: nie można utworzyć %s plikiem wykonywalnym

en: cannot open %s to find format: %s
pl: nie można otworzyć %s, aby znaleźć format: %s

en: cannot open %s: %s
pl: nie można otworzyć %s: %s

en: cannot open .dsc file %s: %s
pl: nie można otworzyć pliku .dsc %s: %s

en: cannot read %s
pl: nie można odczytać %s

en: cannot read control file %s: %s
pl: nie można odczytać pliku kontrolnego %s: %s

en: cannot read link %s
pl: nie można odczytać dowiązania %s

en: cannot stat %s
pl: błąd stat %s

en: cannot stat `.'
pl: nie można stat `.'

en: chdir for du to `%s'
pl: zmiana katalogu dla du na `%s'

en: chdir to %s for 2nd find
pl: zmiana katalogu na %s dla drugiego find

en: chdir to %s for find
pl: zmiana katalogu na `%s' dla find

en: chdir to %s for patch
pl: zmiana katalogu na %s dla patch

en: chdir to above (orig) source %s
pl: zmiana katalogu na nadrzędny w stosunku do (oryg.) źródła: %s

en: chown of `%s'
pl: zmiana praw dostępu `%s'

en: close output
pl: zamykanie wyjścia

en: control file %s
pl: plik kontrolny %s

en: control file must have at least one binary package part
pl: plik kontrolny musi zawierać wpis o co najmniej jednym pakiecie binarnym

en: could not find any packages for %s
pl: nie można znaleźć żadnego pakietu dla %s

en: couldn't open /etc/ld.so.conf: %s
pl: nie można otworzyć /etc/ld.so.conf: %s

en: create %s
pl: tworzenie %s

en: debian.tar in %s format dsc
pl: debian.tar w %s formacie dsc

en: device or socket is not allowed
pl: urządzenie lub gniazdo nie są dozwolone

en: diff `%s' finishes in middle of ---/+++ (line %d)
pl: diff `%s'  kończy się w środku ---/+++ (linia %d)

en: diff `%s' is missing trailing newline
pl: plik łaty `%s' nie kończy się znakiem nowej linii

en: diff `%s' patches file with name ending .dpkg-orig
pl: diff `%s' łata plik o nazwie kończącej się na .dpkg-orig

en: diff `%s' patches file with no subdirectory
pl: diff `%s' łata plik, dla którego nie ma podkatalogu

en: diff `%s' patches something which is not a plain file
pl: diff `%s' łata coś, co nie jest zwykłym plikiem

en: diff on %s
pl: diff na %s

en: diff patches file %s twice
pl: diff dwukrotnie łata plik %s

en: directory
pl: katalog

en: directory argument %s is not a directory
pl: argument %s nie jest katalogiem

en: du gave unexpected output `%s'
pl: du wypisało dziwny komunikat  `%s'

en: du in `%s'
pl: du na `%s'

en: duplicate binary field in %s
pl: zduplikowane pole binarne w %s

en: duplicate source field in %s
pl: zduplikowane pole źródłowe w %s

en: empty file
pl: pusty plik

en: error closing %s ($? %d, $! `%s')
pl: nie można zamknąć %s ($? %d, $! `%s')

en: error closing %s:
pl: błąd zamykania %s:

en: error closing override file:
pl: błąd zamknięcia pliku nadpisań:

en: error occurred while parsing %s
pl: wystąpił błąd podczas przetwarzania %s

en: exec %s
pl: uruchamianie %s

en: exec 2nd find
pl: uruchamianie drugiego find

en: exec cpio
pl: uruchamianie cpio

en: exec diff
pl: uruchamianie diff

en: exec du
pl: uruchamianie du

en: exec find
pl: uruchamianie find

en: exec gzip
pl: uruchamianie gzip

en: exec patch
pl: wykonywanie patch

en: exec tar
pl: uruchamianie tar

en: exec tar -vvtf -
pl: uruchamianie tar -vvtf -

en: exec tar -xkf -
pl: uruchamianie tar -xkf -

en: executable mode %04o of '%s' will not be represented in diff
pl: prawa dostępu %04o wykonywalnego pliku '%s' nie będą dołączone do pliku różnic

en: expected PGP signature, found EOF after blank line
pl: po pustej linii oczekiwano sygnatury PGP, a napotkano koniec pliku

en: expected PGP signature, found something else `%s'
pl: oczekiwano sygnatury PGP, a napotkano coś innego `%s'

en: expected [ +-] at start of line %d of diff `%s'
pl: oczekiwano [+-] na początku linii %d pliku diff `%s'

en: expected ^--- in line %d of diff `%s'
pl: oczekiwano ^--- w linii %d pliku łaty `%s'

en: expected ^@@ at line %d of diff `%s'
pl: oczekiwano ^-@@w linii %d pliku łaty `%s'

en: expected blank line before PGP signature
pl: oczekiwano pustej linii poprzedzającej sygnaturę PGP

en: failed to create %s subdirectory
pl: nie można utworzyć podkatalogu %s

en: failed to verify signature on %s
pl: błąd weryfikowania sygnatury w %s

en: failed to write to gzip
pl: nie można zapisać do gzip

en: field %s has blank lines >%s<
pl: pole %s ma puste linie >%s<

en: field %s has newline then non whitespace >%s<
pl: pole %s ma znak nowej linii, po której nie następuje biały znak >%s<

en: field %s has trailing newline >%s<
pl: pole %s kończy się znakiem nowej linii >%s<

en: file %s has md5sum %s instead of expected %s
pl: plik %s ma sumę md5 %s zamiast oczekiwanej %s

en: file %s has no final newline (either original or modified version)
pl: plik %s nie kończy się znakiem nowej linii (albo oryginalny, albo zmodyfikowany)

en: file %s has size %s instead of expected %s
pl: plik %s ma rozmiar %s zamiast oczekiwanego %s

en: filename, section and priority may contain no whitespace
pl: nazwa pliku, sekcja i priorytet nie mogą zawierać białych znaków

en: finish write to gzip pipe
pl: nie można zapisać potoku do gzip

en: first output from cpio -0t (from `%s') contains newline - you probably have an out of date version of cpio.  GNU cpio 2.4.2-2 is known to work
pl: pierwsze wyjście z  cpio -0t (z `%s')  zawiera znak nowej linii - najprawdopodobniej masz przestarzałą wersję cpio.  Na pewno działa GNU cpio 2.4.2-2.

en: fork for %s
pl: fork dla %s

en: fork for 2nd find
pl: niepowodzenie fork dla drugiego polecenia find

en: fork for cpio
pl: fork dla cpio

en: fork for diff
pl: fork dla diff

en: fork for du
pl: fork dla du

en: fork for find
pl: fork dla find

en: fork for gzip
pl: fork dla gzip

en: fork for parse changelog
pl: fork w celu przetwarzania pliku zmian

en: fork for patch
pl: fork dla patch

en: fork for tar
pl: fork dla tar

en: fork for tar -t
pl: fork dla tar -t

en: fork for tar -xkf -
pl: fork dla tar -xkf -

en: format %s unknown
pl: nieznany format %s

en: format of 'NEEDED %s' not recognized
pl: nierozpoznany format 'NEEDED %s'

en: format parser %s not executable
pl: parsera formatu %s nie jest plikiem wykonywalnym

en: found blank line where expected %s
pl:  oczekiwano %s, znaleziono pustą linię

en: found change data where expected %s
pl:  oczekiwano %s, znaleziono dane dotyczące zmian

en: found eof where expected %s
pl:  oczekiwano %s, znaleziono koniec pliku

en: found several `paragraphs' where only one expected
pl: znaleziono kilka `akapitów', chociaż oczekiwano tylko jednego

en: found start of PGP body but no signature
pl: znaleziono początek ciała PGP, ale brak sygnatury

en: found start of entry where expected %s
pl:  oczekiwano %s, znaleziono początek wpisu

en: found trailer where expected %s
pl:  oczekiwano %s, znaleziono trailer

en: ignoring -sd option for native Debian package
pl: natywny pakiet Debiana - ignorowanie opcji -sd

en: ignoring deletion of directory %s
pl: zignorowano usunięcie katalogu %s

en: ignoring deletion of file %s
pl: zignorowano usunięcie pliku %s

en: ignoring deletion of symlink %s
pl: zignorowano usunięcie dowiązania symbolicznego %s

en: ignoring duplicate override entry for %s at line %d
pl: ignorowanie zduplikowanego wpisu nadpisań dla %s w linii %d

en: invalid field in %s: %s
pl: niepoprawne pole w %s: %s

en: invalid override entry at line %d (%d fields)
pl: niepoprawny wpis pliku nadpisań w linii %d (%d pól)

en: invalid source field in %s
pl: niepoprawne pole źródłowe w %s

en: line with unknown format (not field-colon-value)
pl: nieznany format linii (oczekiwano: pole-dwukropek-wartość)

en: md5sum gave bogus output `%s'
pl: dziwne wyjście programu md5sum `%s'

en: missing Priority for binary package %s; using '-'
pl: brak pola Priority pakietu binarnego %s; używanie '-'

en: missing Priority for source files
pl: brak pola Priority plików źródłowych

en: missing Section for binary package %s; using '-'
pl: brak pola Section pakietu binarnego %s; używanie '-'

en: missing Section for source files
pl: brak pola Section plików źródłowych

en: multiple tarfiles in native package
pl: wiele archiwów tar w natywnym pakiecie

en: must specify package since control info has many (%s)
pl: należy podać pakiet, ponieważ plik kontrolny zawiera ich kilka (%s)

en: native package with .orig.tar
pl: pakiet natywny z rozszerzeniem .orig.tar

en: need -x or -b
pl: potrzeba -x lub -b

en: need at least one executable
pl: wymaga co najmniej jednego argumentu będącego plikiem wykonywalnym

en: need exactly a filename, section and priority
pl: należy podać nazwę pliku, sekcję i priorytet

en: newly created empty file '%s' will not be represented in diff
pl: nowo utworzony pusty plik '%s' nie będzie dołączony do pliku różnic

en: no binary packages specified in %s
pl: nie podano żadnych pakietów binarnych w %s

en: no utmp entry available and LOGNAME not defined; using uid of process (%d)
pl: brak wpisu utmp i nie zdefiniowano LOGNAME; używanie uid procesu (%d)

en: nonexistent
pl: nieistniejące

en: not a directory
pl: nie jest katalogiem

en: not a file, directory or link
pl: nie jest plikiem, katalogiem ani dowiązaniem

en: objdump on `%s'
pl: objdump na `%s'

en: only one of -x or -b allowed, and only once
pl: dozwolona tylko jedna z opcji -x lub -b, i tylko raz

en: orig dir `%s' already exists, not overwriting, giving up; use -sA, -sK or -sP to override
pl: oryg. katalog `%s' już istnieje, nie będzie nadpisany, poddawanie się; użyj -sA, -sK lub -sP, aby nadpisać

en: package %s not in control info
pl: brak pakietu %s w pliku kontrolnym

en: parse changelog
pl: przetwarzanie pliku zmian

en: parsed version of changelog
pl: przetworzona wersja pliku zmian

en: pipe for %s
pl: pipe dla %s

en: pipe for gzip
pl: pipe dla gzip

en: plain file
pl: zwykły plik

en: read changesdescription
pl: odczytywanie opisu zmian

en: read file %s
pl: czytanie pliku %s

en: reopen %s pipe
pl: ponowne otwieranie pipe dla %s

en: reopen gzip for cpio
pl: ponowne otwieranie gzip dla cpio

en: reopen gzip for patch
pl: ponowne otwieranie gzip dla patch

en: reopen gzip for tar
pl: ponowne otwieranie gzip dla tar

en: reopen gzip for tar -t
pl: ponowne otwieranie gzip dla tar -t

en: reopen gzip for tar -xkf -
pl: ponowne otwieranie gzip dla tar -xkf-

en: reopen gzip pipe
pl: ponowne otwieranie pipe dla gzip

en: reopen stdin from /dev/null
pl: otwieranie stdin z /dev/null

en: reopen tar.gz
pl: ponowne otwieranie tar.gz

en: repeated file type - files `%s' and `%s'
pl: powtórzony typ pliku - pliki `%s' i `%s'

en: repeated key-value %s
pl: powtórzone klucz-wartość %s

en: rm -rf failed to remove `%s'
pl: niepowodzenie rm -rf podczas usuwania `%s'

en: something else
pl: coś innego

en: source changed by
pl: źródła zmienione przez

en: source control file %s
pl: źródłowy plik kontrolny %s

en: source directory '%s' is not <sourcepackage>-<upstreamversion> '%s'
pl: katalog źródłowy '%s'  nie jest w postaci <pakiet_źródłowy> '%s'

en: source package
pl: pakiet źródłowy

en: source package has two conflicting values - %s and %s
pl: pakiet źródłowy ma dwie wartości będące w konflikcie ze sobą - %s i %s

en: source package name `%s' contains illegal character `%s'
pl: nazwa pakietu źródłowego `%s' zawiera niepoprawny znak `%s'

en: source package name `%s' starts with non-alphanum
pl: nazwa pakietu źródłowego `%s'nie zaczyna się od znaku alfanumerycznego

en: source paragraph in control info file is missing Source line
pl: paragraf źródłowy w pliku kontrolnym nie zawiera linii Source

en: source version
pl: wersja pakietu źródłowego

en: special mode %04o of '%s' will not be represented in diff
pl: specjalne prawa dostępu %04o pliku '%s' nie będą dołączone do pliku różnic

en: symlink to %s
pl: dowiązanie symboliczne do %s

en: syntax error in %s at line %d: %s
pl: błąd składni w %s w linii %d: %s

en: tarfile `%s' already exists, not overwriting, giving up; use -sU or -sR to override
pl: archiwum tar `%s' już istnieje, nie będzie nadpisany, poddawanie się , użyj -sU lub -sR, aby nadpisać

en: tarfile `%s' contains file with name ending in .dpkg-orig
pl: archiwum tar `%s' zawiera plik, którego nazwa kończy się na .dpkg-orig

en: tarfile `%s' contains incomplete entry `%s'
pl: archiwum tar `%s' zawiera niekompletny wpis `%s'

en: tarfile `%s' contains object (%s) not in expected directory (%s)
pl: archiwum tar `%s' zawiera obiekt (%s) w nieoczekiwanym katalogu (%s)

en: tarfile `%s' contains object `%s' with unknown or forbidden type `%s'
pl: archiwum tar `%s' zawiera obiekt `%s' o nieznanym lub zabronionym typie `%s'

en: tarfile `%s' contains object `debian' that isn't a directory
pl: archiwum tar `%s' zawiera obiekt 'debian', który nie jest katalogiem

en: tarfile `%s' contains object with /../ in its name (%s)
pl: archiwum tar `%s' zawiera obiekt z /../ w nazwie (%s)

en: tarfile `%s' contains object with newline in its name (%s)
pl: archiwum tar `%s' zawiera obiekt ze znakiem nowej linii w nazwie (%s)

en: tarfile `%s' contains object with/../ in its name (%s)
pl: archiwum tar `%s' zawiera obiekt z /../ w nazwie (%s)

en: tarfile `%s' contains unexpected object listed by tar as `%s'; expected `%s'
pl: archiwum tar `%s' zawiera nieznany obiekt, wyświetlany przez tar jako `%s'; oczekiwano `%s'

en: tarfile `%s' contains unknown object listed by tar as `%s'
pl: archiwum tar `%s' zawiera nieznany obiekt, wyświetlany przez tar jako `%s'

en: too many substitutions - recursive ? - in `%s'
pl: za dużo podstawień - rekursja? - w `%s'

en: unable to change permission of `%s'
pl: nie można zmienić praw dostępu `%s'

en: unable to check for existence of `%s'
pl: nie można sprawdzić istnienia `%s'

en: unable to check for existence of orig dir `%s'
pl: nie można sprawdzić istnienia katalogu orig `%s'

en: unable to create `%s'
pl: nie można utworzyć `%s'

en: unable to determine %s
pl: nie można określić %s

en: unable to determine source package name !
pl: nie można określić nazwy pakietu źródłowego

en: unable to get login information for uid %d
pl: nie można pobrać informacji potrzebnych do zalogowania uid %d

en: unable to get login information for username "%s"
pl: nie można pobrać informacji potrzebnych do zalogowania użytkownika "%s"

en: unable to open '%s' for test
pl: nie można otworzyć %s dla programu test

en: unable to open cputable
pl: nie można otworzyć cputable

en: unable to open ostable
pl: nie można otworzyć ostable

en: unable to open substvars file %s: %s
pl: nie można otworzyć pliku podstawień %s: %s

en: unable to open triplettable
pl: nie można otworzyć triplettable

en: unable to read first four bytes of '%s' as magic number
pl: nie można przeczytać pierwszych 4 bajtów '%s' (czyli liczby magicznej)

en: unable to remove `%s'
pl: nie można usunąć `%s'

en: unable to rename `%s' (newly created) to `%s'
pl: nie można zmienić nazwy (nowo utworzonego) `%s' na `%s'

en: unable to rename `%s' to `%s'
pl: nie można zmienić nazwy `%s' na `%s'

en: unexpected end of diff `%s'
pl: niespodziewany koniec diff `%s'

en: unknown compression type on file %s
pl: nieznany typ kompresji pliku %s

en: unknown file type (%s)
pl: nieznany typ pliku (%s)

en: unknown information field '%s' in input data in %s
pl: nieznane pole informacyjne '%s' w danych wejściowych %s

en: unknown key-value key %s - copying to %s
pl: nieznane klucz-wartość %s - kopiowanie do %s

en: unknown line from diff -u on %s: `%s'
pl: nieznana linia z diff -u w %s: `%s'

en: unknown option `%s'
pl: nieznana opcja `%s'

en: unknown option or argument %s
pl: niepoprawna opcja lub argument %s

en: unknown output from dpkg --search: '%s'
pl: nierozpoznane wyjście z dpkg --search: '%s'

en: unknown sign command, assuming pgp style interface
pl: nieznane polecenie podpisywania, przyjmowanie interfejsu w stylu pgp

en: unknown substitution variable ${%s}
pl: nieznana zmienna podstawiania ${%s}

en: unpacked orig `%s' exists but is not a directory
pl: rozpakowany oryg. '%s' istnieje, ale nie jest katalogiem

en: unrecognised dependency field '%s'
pl: nierozpoznane pole zależności '%s'

en: unrecognised file type - `%s'
pl: nieznany typ pliku - `%s'

en: unrecognised line
pl: nierozpoznana  linia

en: unrecognized file type for '%s'
pl: nierozpoznany typ pliku '%s'

en: urgency >%s<
pl: ważność >%s<

en: value from nowhere, with key >%s< and value >%s<
pl: wartość znikąd, z kluczem >%s< i wartością >%s<

en: version number contains illegal character `%s'
pl: numer wersji zawiera niepoprawny znak `%s'

en: wait for gzip
pl: czekanie na gzip

en: wait for patch
pl: czekanie na patch

en: wait for tar
pl: czekanie na tar

en: wait for tar -xkf -
pl: czekanie na tar -xkf -

en: write changes file
pl: zapisywanie pliku zmian

en: write error msg: %s
pl: zapisywanie kom. błędu: %s

en: write error on close control data
pl: błąd zapisu podczas zamykania danych kontrolnych

en: write error on control data
pl: błąd zapisu danych kontrolnych

en: write extracting message
pl: wypisywanie informacji o rozpakowywaniu

en: write output entry
pl: zapisywanie wpisu wyjściowego
